Айде някой да ми каже как стоят нещата...

• kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Здравейте.
      Прибирам се аз днес от училище и татко се насадил на компютара и си рови.Намерил беше вашия сайт и се беше регистрирал и провалил на теста естествено и като ме видя веднага ми каза за 50$ и аз му казах че вече съм зел бонуса и играя с него.Та въпроса ми е след като той се е регистрирал вече ще може ли да си вземе бонуса макар че аз съм го зел и в момента играя с него. :) Да знам дали да го надъхвам да учи или не.Защото той в момента е маняк (мисли си че играта е "на кой повече му стиска") :)
  • 11 отговора
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Няма проблем. Би трябвало и той да може да го получи.
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      И аз така мисля за това чакам някой от висшестоящите да ми отговори. :D Защото пък знае ли се може да се счете да измама или нещо от сорта :)
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      "Можеш да поканиш когото и да е без ограничение в броя на хората. Няма граница и ти можеш да спечелиш до $100 за всеки нов член, когото доведеш в PokerStrategy.com.

Приятели или членове на семейството
      Познати от интернет форумите
      Посетители на твоята уеб-страница"

http://bg.pokerstrategy.com/tell-a-friend/

дано да съм помогнал
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Еми супер,мерси много. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ kriskovliza,

Няма проблем член на семейството да получи бонус, както са те посъветвали. Единственото условие е този член да го получи за себе си.

Успех по масите! :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Е добре.Аз ве пак ще му помагам и ще го посъветвам да избере различна платформа от моята за да не стане някой фал и за да сте сигурни че не са за мен а са за него. :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей kriskovliza,

Платформата не е от значение, а относно помощта - ако баща ти има отношение към покера тип"на кой повече му стиска", по-добре да му помагаш със съвети.

Естествено, надявам се да не седнеш да играеш вместо него и по-този начин напрактика да получиш и началния капитал два пъти. Това определено не е разрешено при нас.

Поздрави,

Станислав
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Супер.Аз и да искам няма да как да играя защото имам още доста точки докати избия бонуса и нямам времето за да играя с неговия капитал.А и много исмам да спечеля лиценза за Elephan , но опреледено ще го накарам да прочете всичко даже мисля че ако го оставя сам да си реши теста е най-добрата идея и след това ще му помагам с каквото мога :) .
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      И още един въпрос имам , така и така ще си взима бонуса мога ли да направя,така че все едно аз съм го поканил?A пък и в крайна сметка защо и аз да не получа нещо за това :) Въпроса ми е ще има ли някакъв проблем че живеем на един адрес или сме се регистирали от едно IP :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от kriskovliza
      И още един въпрос имам , така и така ще си взима бонуса мога ли да направя,така че все едно аз съм го поканил?A пък и в крайна сметка защо и аз да не получа нещо за това :) Въпроса ми е ще има ли някакъв проблем че живеем на един адрес или сме се регистирали от едно IP :)
      Стига и двамата реално да играете отделно един от друг - не е проблем това, че живеете на един адрес и че имате един и същ IP адрес. Също така не е проблем и да поканиш баща си.... както е написано в страницата Покани приятел.

Но ако целта ти е да регистрираш баща ти, само за да вземеш за втори път началния капитал, ти препоръчвам да не го правиш, защото колегите от отдела за сигурност могат да направят разликата и ще вземат мерки.

Имаме много случаи, в които братя или роднини играят покер от един компютър и всеки от тях си получава началния капитал и имаме и много случай, в които хора регистират бабите си или пък малките си сестри и биват "хващани" от отдела за сигурност.

Поздрави,

Станислав
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Да разбирам това.И точно затова и пуснах темата,да не стане после така че да изгубя и аз своя начален и то заради татко :) Много мерси за помощта. :)