Moneybookers

• Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравейте,

Прехвърлих малка сума от банката ми към moneybookers. Въведох банкова сметка и след това ми поискаха Identity verification. Можете ли да ми препоръчате, кой метод е най-удачно да използвам?

Option 1: Charge the redemption fee to your credit/debit card (instant)
      Option 2: Verify your bank account (within 3 banking days)
      Option 3: Verify your address (within 2-5 banking days)

Ако сте наясно с методите, малко информация няма да ми е никак излишна.
  • 3 отговора
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Ползвай и трите метода!
      Всеки ти вдига лимита с различна сума!
      1. Ще ти дръпнат малка сума от картата. Трябва да напишеш ТОЧНО колко е, при верификацията!
      2. Ще ти депозират 1-2 цента в сметката и като основание за плащане ще има един 6 значен код(поне толкова бяха до скоро...)., него въвеждаш!
      3. Ще получиш хартиено писмо и в него кода, пак въвеждаш!
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      Option 2: Verify your bank account (within 3 banking days)
      Това го направих тази седмица. Ако имаш интернет банкиране даже не трябва да ходиш до банката . Даваш на банковата сметка Verify - send me a verification code,чакаш 3-5 работни дни и те праштат малка сума на сметката ти . Искаш месечно извллечение по сметка и там гледаш Основание за плащане и на него пише VRFCODE EA64NCD (примерно) и ти взимаш кода който е удебелен и си готов :)
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор. Избрах втория вариант. До колко дни да очаквам някакво раздвижване. И как точно да проверя този код, имам СМС известяване към сметката ми, мисля че там съм виждал подобни кодове.

Да вече получих и отговор :D

Благодаря Ви.