FL във Фул Тилт

• 4 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Аз от време на време играя Fixed Limit във Full Tilt, но имам само 1-2 хиляди изиграни ръце и то само на микро лимитите, така че едва ли моята информация ще ти е от полза.

Трафикът поне за мен беше ок и играчите не са кой знае колко добри. За мен е сравнително печелившо (ако изобщо може да се прецени с толкова малко изиграни ръце), но сега съм се зарибила по NL Rush Poker и много рядко и много за малко отварям Fixed Limit масите.

Поздрави,
      Надя
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Здравей,

Аз играя ФЛ във Фул Тилт на микро лимитите (0.5$/0.10$). Маси има доста, често в час пиковете повечето са пълни, но се сяда. Глобално аз не съм на печалба, защото лимперите ми идват в повече и силните ми ръце ми ги бият с некви "крапс" :) Но и аз съм си виновен, защото още не съм изградил нужната диспицлипна.

Успех, Дилян
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Благодаря за отговорите. Смятам да играя ФЛ50. Ако има някой по-запознат с този лимит :s_biggrin: или да се чуствам нахален вече :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      И аз играя в Full Tilt FL от $0.10/0.20 до $0.25/0.50 и винаги има хора.

Масите обикновено са пълни, но като се включа в Waiting List на 3-4 маси и доста бързо софтуера сам ми намира място.

Дали хората са силни или слаби покер играчи, аз лично не мога да преценя. Същите като в PokerStars са :-)

Между другото имаме цяла секция от форума посветена на Full Tilt. Там ще откриеш доста повече информация в предишните теми.

Поздрави,

Станислав