Въпрос за началния капитал?

• igdesign
      igdesign
      Начален
      Значи направих теста и ми пратиха мейл, че искат да потвърдя самоличност начи мога да им пратя копие от личната карта от двете страни ама това със снимка в лице и личната карта може да не успея смисл.. не искам много.. ако не го направя третото ми примерно пратя само моя снимка може ли да ми бъде даден началния капитал ии още 1 въпрос ако примерно тези 50$ ги направя на 80$ и все още не съм направил нужния брой Вип Точки да взема бонуса мога ли да изтегля тези пари които са на 50те долара то ест примерно днеска получавам 50 долара начален капитал правя ги до вечерта 80 и утре тегля 30 ? това е просто пример..мога ли да го направя?

Предварително Благодаря!
  • 9 отговора
    • Koketka74
      Koketka74
      Бронз
      За втория ти въпрос относно тегленето - общо взето зависи от покер залата в която си избрал да получиш началния капитал , в покерстарс можеш да теглиш това което ти е над 50$-те обаче там минимума за теглене е 100$ , тоест трябва да направиш 150$ за да изтеглиш 100$. Освен това повечето зали искат да си направил депозит за да потвърдиш начина на изплащане , тоест депозираш 10$ примерно с виза и после може да си теглиш на тази карта.
      А що се отнася за нежеланието ти да пратиш снимка как си държиш личната карта - всичко зависи от центъра за обслужване на клиенти , тук никой не може да ти каже дали ще стане или не.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ igdesign,

Здравей, много добре ти е обяснено за покер залите, зависи от самите тях, така че зависи къде го получаваш. Благодаря на Koketka74 за подробния отговор!

Относно снимките, отдела за клиенти отговаря за това, но той е стандартен, и ако ти се искат 3 снимки, значи три ще трябва да изпратиш и не може да минеш без тази на лицето ти, държайки картата си до него.

Поздрави,
      Деси
    • igdesign
      igdesign
      Начален
      еми аз съм избрал да играя в Еверест някакво инфо да имате за тях?

п.с.
      Видях, че минимума за теглене е 1долар, но мога ли да го изтегля (независимо дали към moneybookers или някъде другаде) без да съм правил депозит от даденото място преди това??
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей igdesign,

Тук може да откриеш кратко упътване за нови играчи в Everest. Ако имаш по-конкретни въпроси, можеш да ги зададеш тук или в тази секция от форума.

Поздрави,

Станислав
    • igdesign
      igdesign
      Начален
      Мерси много на всички за бързите отговори!!

П.С. Причината поради която се притеснявам за снимките е да не би да се злоупотреби с данните ми :(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @igdesign

Копията на личните документи се използват само за целите на проверката на самоличността и веднага след това се изтриват. За краткото време, през което те са при нас, документите се съхраняват и обработват според всички съвременни изисквания за сигурност и конфеденциалност.

Въпреки, че българската общност в PokerStrategy.com е относително от скоро, компанията вече се е доказала, като най-голямото покер училище в световен мащаб с над 2 500 000 члена. Можете да видите броя публикации в немския форум, за да придобиете представа за броя потребители.

Поздрави,

Станислав
    • sexorcist
      sexorcist
      Начален
      Zdrawei,az sym Kristiyan .. imam nyakolko wyprosa kym teb otnosno test-a... ako moje malko pomosht:)

• sexorcist
      sexorcist
      Начален
      Op,towa beshe za lichno syobshtenie.Prosto mi e 1va tema v foruma.Syjaylyawam
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо искам да те помоля да погледнеш форумните ни правила и да пишеш на кирилица оттук нататък.

Колкото до теста - сигурна съм, че ако напишеш във форума какво те затруднява, ние и другите играчи ще се радваме да ти помогнем.

Поздрави,
      Надя