Изчезнаха ми парите

• koki02
      koki02
      Бронз
      Здравейте!Не знам дали тук е мястото да попитам,но се надявам на отговор!От няколко месеца играя покер в Ladbrokes Poker,преди няколко дена направих депозит от 10 паунда и за 2 дена игра ги направих 80 паунда и след ден просто така парите изчезнаха без да съм ги залагал или играл с тях!В акаунта ми вече не пишеше Balance/Total-80 п. а 0.00 п.Възможно ли е някой да ми е хакнал акаунта?Ако някой знае какво може да е станало или да му се е случвало същото,нека да пише!Благодаря предварително!
  • 7 отговора
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Пишеш на съпорта,
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей koki02,

Да, тук е правилното място да задаваш каквито и да било въпроси, свързани с покер. Като цяло цифрата не ми изглежда да е повод за кражба, но разбира се в такава ситуация единственото, което можеш да направиш е моментално да пишеш на Отдела за обслужване на клиенти на Ladbrokes Poker за да ти проследят парите.

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • achko
      achko
      Бронз
      .. и можеш да се свържеш с тях на следните e-mails:

pomosht@ladbrokes.com - за обслужване на български език
      care@ladbrokespoker.com - за обслужване на английски език

Поздрави,
      achko
    • koki02
      koki02
      Бронз
      Благодаря за инфото!!!
    • jikev
      jikev
      Бронз
      В акаунта ми вече не пишеше Balance/Total-80 п. а 0.00 п.Възможно ли е някой да ми е хакнал акаунта?

А в извлечението кво пише?
      Не се ли сети да погледнеш в хисторито си?
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Имах подобрен проблем и доста по странен преди 2 години имах 65$ в пок.старс и по касно влязох отвново парите ми бяха 45$ видях че има превод 20$ на някаде си отишли и писах на сапорта моментално ми блокираха ацц-то и месец писаници ми се вазстановиха парите тогава ми сложиха освен паролата виртуален пин(клавиатура).

Така че който незнае за П.Старс че имат виртуален пин може да пойска от сапорта такава за да са ви по сигорни парите от хаквания.

(малко несварзано но аз съм си такъв).

Обичам ЖИВОТА а той сякаш ме мрази.
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей koki02,

Ще се радвам, ако ни информираш за развръзката от разговора ти със залата.

Поздрави,
      Деан :coolface: