Въпрос за началния капитал

• chokata
      chokata
      Бронз
      защо като се опитам да се регистрирам прес pokerstrategy в този новия сайт за получаване на БОНУСА и ми дава че имам регистрациия в нега без да съм се регистрирам.И не само с тази зала и други зали сам се опитвал и ми дава че имам регистраци при положение,че нямам регистрации.Може ли да има нещо объркано от общноста???
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей chokata,

Трябва ми малко по-конкретна информация, за да мога да ти отговоря.

1. За кой нов сайт става въпрос?
      2. Къде ти дава съобщение, че вече имаш регистрация?
      3. В кои други зали ти дава, че вече имаш регистрация?

Станислав
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Без значение коя зала искам да истегля и ми дава че имам регистрация в нея а не съм се регистрирал там.А за сайта нали пуснахте нов сайт за началния капитал Еуропокер или Бетфред и в двата сайта не съм се регистриравал а ми дава че вече имам сметка там.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @chokata

На коя страница от сайта PokerStrategy.com ти показва, че вече имаш регистрация във всички зали? На тази страница ли?

Станислав
    • chokata
      chokata
      Бронз
      ot poker zalite koq i da izbera mi dava 4e imam registraciq.Sorry 4e ne e na BG
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Ако след като се регистрираш в някоя покер зала (следвайки точно инструкциите публикувани при нас) не можеш да въведеш потребителското си име или псевдоним на последната стъпка, тогава се свържи с отдела за облсужване на клиенти и им изпрати новата си покер сметка и те ще я въведат вместо теб.

Може да ги откриеш от ПОМОЩ .

Поздрави,

Станислав