какво да правя

• Aseto91
      Aseto91
      Начален
      здравейте, чета вапроса, отварям видеото намирам отговора отговарям
      на 15 от 20 вапроса правя така , на др 5 се случва на 2-3 да знам верния отговор без да ровя ... и 2 отговарям по памет,но не съм много сигурна нищо че съм гледала клиповете 10 пъти вече.. и накрая пак За съжаление, не успя да издържиш теста!

колко грешни отговора мога да допусна?
  • 6 отговора
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Явно само с гледане на видео не ти се получава.Най-добре седни и прочети статиите колкото пъти е нужно за да си сигурна че си разбрала смисълът им.УСПЕХ :f_biggrin:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @Aseto91

Имаш право на 5 опита на теста. Един съвет: Можеш да четеш статиите докато правиш теста :-) Отговорите са в статиите. Само трябва да знаеш в коя статия да ги търсиш :-)

Успех!

Станислав
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      Знаеш ли аз какво направих, докато гледах клиповете бях в самата статия и чрез print screan си направих снимки на таблиците и после в photoshop си направих wallpaper, който гледах не само докато правих теста а и после докато играеш. Доста бързо научих кога с кво и как да играя. :) :) :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerboby
      Знаеш ли аз какво направих, докато гледах клиповете бях в самата статия и чрез print screan си направих снимки на таблиците и после в photoshop си направих wallpaper, който гледах не само докато правих теста а и после докато играеш. Доста бързо научих кога с кво и как да играя. :) :) :)
      Идеята да си направиш wallpaper от таблицата на началните ръце е много готина! Хитро :-)
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      Който иска може да му го дам(резолюциата е 2048х1152). До няколко дни ще съм сребро и сиг ако има и там таблици ще си направя ново wallpaper-че, така че ако има желаещи... :P
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerboby
      Който иска може да му го дам(резолюциата е 2048х1152). До няколко дни ще съм сребро и сиг ако има и там таблици ще си направя ново wallpaper-че, така че ако има желаещи... :P
      Изпрати го на bulgaria AT pokerstrategy DOT com