Нисък уин рейт ?

• 10 отговора
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Ми и аз съм поканил няколко човека, но се оказаха тотални донкове...
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Това е напълно нормално . На 10 човека един да свърши работа пак берекет . Навремето спаменето беше доста по вървежно , но сега вече е мн трудно да се изкара някой лев от това :)
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Аз ги зарибявам с примера си.
      Като проявят интерес, тогава им помагам и на теста.
      Като имат интерес се получава.
    • niki6a87
      niki6a87
      Сребро
      Как ги намерихти такива да направят по над 500 точки?Ваши лични познати ли са или и как ги спамите?Аз едвам някои да направи над 100 и много поканени не представят документи или само решават теста ако го решат изобщо и до там.Има и някои ,които сядат предполагам с всичките 50$ и набиват алл ин на първите две карти :facepalm: защото имат по малко от 10 точки :D
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Един мой приятел направи 5 SP с безплатните $50 и до там :facepalm: . Фалира рибката :coolface: .

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      От 1300 поканени имам около 10 човека, които ги бива......
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      От 1300 поканени
      :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm :ayfkm
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Първоначално публикувано от parodiq
      Здравейте,

Един мой приятел направи 5 SP с безплатните $50 и до там :facepalm: . Фалира рибката :coolface: .

Поздрави,
      Този твоя човек е някакъв феномен . Аз незнам с 50$ възможно ли е да се направят толкова малко точки . :facepalm:
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Само това мога да кажа :facepalm: :f_eek: :f_confused: :f_ugly: :baby: :ayfkm.

Поздрави,
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Когато използваме програмата Покани Приятел е добре да имаме предвид, че успеваемостта на поканените от нас членове зависи от начина, по който са разбрали за сайта. Произволен СПАМ, освен че е против правилата на програмата, ще доведе и до лош трафик - много от хората ще се регистрират само от любопитство и няма дори да пробват играта - това е напълно нормално. От друга страна, ако каните само познати хора, които биха се интересували от онлайн покер, и ги информирате добре за нашите услуги можете да очаквате доста по-висока успеваемост на индивидуалните си приятели, но пък бройката ще им е по-малка.

@jikev - Имай предвид, че макар и да е добре да помагаш на приятелите си със съвети относно стратегията, те трябва да минат сами теста - против правилата е да им помагаш с него.

Интервю с един от по-успешните членове с програмата Покани Приятел можете да намерите тук:
      http://bg.pokerstrategy.com/news/content/27099/

ПП - Ето и моят скрийншот от преди да дойда в Гибралтар. Канил съм почти само хора, които познавам от гейминг средите. Махнах им имената, тъй като са активни във форума и не е трудно да се досетим кои са ;)

Успех на всички и дано всичките поканени хора ви заработят максимума! :)

Поздрави,
      Камен