за TAF

• kikoel
      kikoel
      Бронз
      Здравейте,
      Имам един въпрос, относно изплащането на парите по TAF.
      Много отдавна съм в pokerstrategy и съм получил не малко пари от тук.
      От една година вече не работя с TAF, защото сайта ми беше одобрен за другата програма /няма да пиша кой е сайта, защото би противоречало на правилата, но мога да кажа без да се изхвърлям много, че заслугата да има Български раздел е основно моя :) не, че това има някакво значение/
      Когато питах Димитри, той каза, че няма нищо общо с TAF и за това отправям въпросса си към вас.
      За последната година, макар да не съм се занимавал с TAF, са ми се събрали малко пари ... Проблема е, че в Mansion съм получил максимума а в FullTilt където получавах парите акаунта ми е заключен за момента.
      Четох, че в Mansion, за да се получат пари акаунта трябва да е към pokerstrategy а към FullTilt няма такива изисквания.
      Освен в тея 2 зали парите могат да се получават и в TitanPoker и в PartyPoker. И в двете зали имам акаунти от преди 4-5 години когато не бяха забранени за България. Въпроса ми е дали трябва да са трактнати към pokerstrategy или мога само да добавя ника си ... но като влизам от България тези две зали въобще не ми ги дава ... След седмица ще бъда един месец в Гърция и Испания, а от там мога да влизам в сайтовете.
      Ако можете да ми отговорите, дали мога да изтегля парите чрез някоя от тези зали ще съм ви много благодарен.
      Освен това имам един-два въпроса които не са за форума и ако е възможно пишете ми на skype - kikoel2
  • 7 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от kikoel
      но мога да кажа без да се изхвърлям много, че заслугата да има Български раздел е основно моя :)
      Way to go, tiger....
    • kikoel
      kikoel
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Първоначално публикувано от kikoel
      но мога да кажа без да се изхвърлям много, че заслугата да има Български раздел е основно моя :)
      Way to go, tiger....
      Може и да не ти се вярва, но си е така. Когато назначиха Дмитри за източна европа не искаше и да чуе за България, интересуваше го осмовно Полша. Ако не си бях преинсталирал компа. щях да ти покажа какво точно сме си писали. Повече от половин година му обяснявах, че България е сила в покера и не сме само измамници. Точно когато вече се бях отчаял получих писмо от него, че ще се направи Българска секция. Не казвам, че само аз съм виновен за това, но спокойно мога да кажа, че съм допринесъл много. Ако си направиш трудът можеш да видиш, че моят сайт е единственният Български сайт който не работи с TAF. Най-малкото това е показателно ... :)
      /Не знам от колко време си тук, но макар да се водиш треньор ако в моя сайт беше написа, така нещо не на Български в Българската секция щях да те банна ... :) /
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Нападките и обидите са излишни!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      След няколко месеца се очаква и MoneyBookers да бъде опция за изтегляне на TAF парите.

Моля те свържи се отдела ни за обслужване на клиенти. Въпросът за изплащането за спечелените от теб ТАF средства е прекалено личен и не е за форума.

Станислав
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Бате Кире е легенда :D
    • kikoel
      kikoel
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Нападките и обидите са излишни!
      Много съжалявам ако някой приема думите ми за нападки или обида. Най-малко това съм искал. Ако нвякой се чувства обиден, нека приеме извиненията ми. Просто си мислех, че в правилата на Българската секция влиза писането на Български ...
      А колкото за това дали съм допринесъл нещо за интернет покера в България, не може да бъде тема за тук. Всеки който е влизал в сайта ми сам може да прецени дали правя всичко възможно да помогна по всякакъв мачин на покер играчите от България.
      kikoel,
      А за да не бъда голословен погледнете това или по точно кога съм писал за първи път.

25.06.08 17:13: Я говорил о переводе статьи на Болгарский.
      Если не можно публиковат в моем сайте может быть побликоват болгарский текст где то на вашем?
      Ето насчет статьи.
      А на вопрос ест ли государств для которих не даете бонуси не получил ответ.Надо знат кому можно делат предложение и для кого ето будет недействителное.
      fulex,
      27.06.08 14:36: Привет, kikoel,

насчет статей, ты можешь использовать отдельные части наших статей или создать их краткое содержание, чтобы заинтересовать пользователей. Мы пока не планируем делать раздел нашей страницы на болгарском, поэтому статьи на болгарском у нас разместить не сможем.
      По поводу стран, насколько я знаю все сайты с которыми мы сотрудничаем принимают игроков из Болгарии

Всего хорошего,
      fulex
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @kikoel

Никой не твърди, че не си допринесъл за развитието на българската онлайн покер общност както тук в PokerStrategy.com, така и чрез твоя сайт.

За което сме ти и благодарни!!!

Въпросът за трудното изплащане на TAF парите е изключително важен за нас и се борим, за да издействаме подобрения най-малко за българите, който са част от тази програма.

Поздрави,

Станислав

PS. Свържи се с отдела за обслужване на клиенти и задай въпроса си за изплащането на TAF парите там.