Има ли начин да тракна сметката ми към покерстратеджи

• justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      Здрасти, като се регистрирах в покерстарса и забравих да си тракна сметката към покерстратеджи :facepalm: въпроса ми е има ли начин да тракна сметка, или трябва да ми изтриете профила и да си направя нов (ако може със същия юзърнейм - супер)
      и втория ми въпрос е като си направя нова регистрация тук VPP точките от старса автоматично ли ще ми се заредят за статус тук, или се нулират?
      Мерси предварително :megusta
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей justtvargi,

Благодаря ти за проявеното желание да тракнеш сметката си!

За съжаление не е възможно да променим начина на тракване на сметката ти в PokerStars, тъй като самата покер зала не предлага подобен вид услуга. Създаването на втора сметка е забранено както тук, така и в PokerStars.

Ако желаеш да трупаш StrategyPoints и от играта си в други зали, можеш да се запознаеш с нашите бонуси за първи депозит. Моля посети тази страница, избери зала, в която нямаш предишна регистрация и следвай инструкциите ни:

Бонуси за първи депозит

Поздрави,
      achko
    • justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор! А може ли ако реша да ви помоля да ми изтриете този акаунт, да си изтрия и акаунта в покерстарс и да направя всичко наново вече тракнато?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей отново,

За съжаление няма начин да си изтриеш сметката в PokerStars. Можеш да я деактивираш за определен период от време или за постоянно, но не и да я изтриеш.

Поздрави,
      achko
    • justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      Благодаря отново. :) Щом няма начин здраве да е :facepalm: