Тракване на сметка от Покерстарс.

• 1urds
      1urds
      Бронз
      Като има един човек който е питал, да питам и аз :) А възможно ли е сметката да се тракне към PokerStrategy от PokerStars при условие че е създадена но не е Real Money Account?
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей 1urds,

За съжаление тракването става по време на самата регистрация и не е възможно да бъде променено впоследствие, дори и да е Play Money сметка.

Поздрави,
      achko
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Това е доста глупаво от тяхна страна, при такова условие, тази сметка ще си остане Play Money, завинаги ... имам достатъчно покер зали към които мога да се тракна ?(
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Ами можеш да им пишеш и да пробваш като ги убедиш че тази сметка не е с реални пари и да ти я затворят за да можеш да си направиш нова :)
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Точно това направих преди мако между другото ;) ... ще видим до утре какво ще ми кажат ... въпреки че малко ме съмнява да не би да съм я тракнал ?!!? ... защото съм си отворил сметка в покерстарса на другия ден след като се регистрирах тук ... само се безпокоя да не би да съм бил достатъчно глупав за да напиша покерстарс в гугъла и тогава да се регна вместо да ползвам линка ?(