Проблеми с регистрацията

• shelche
      shelche
      Глобален
      Здравейте,
      Интересува ме дали някой може да ме осветли защо е затворен достъпа за българи в почти всичи зали, в които PS предлагат бонуса от 50$? Вчера опитах регистация в Titan, William Hill, Party Poker, Poker 770 в резултат в 3 от залите при избор на държава България въобще не съществува като възможност за избор (за разлика от Буркина Фасо и Бурунди), а в Уилям Хил ми изписва, че депозити от тази страна (България) не се приемат.
      В крайна сметка единствената зала, която прие регистрацията беше Everest.
      Защо се получава така? Може би аз съм пропуснал нещо, но никъде не намерих информация защо така са ни ban-али?
  • 5 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей shelche,

Повечето зали имат отдели за обслужване на клиенти в България и поради тази причина няма възможност да се регистрираме в тях.
      За съжаление в момента освен Everest Poker няма друга зала, в която да можеш да вземеш безплатните си пари за покер. Само тя оперира на територията на България.

Ако имаш въпроси не се колебай да ги зададеш в тази тема или да създадеш отделна такава.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • shelche
      shelche
      Глобален
      Здрасти Антоане,

Какво общо има това, че имат отдел с регистрацията? Значи може да има отдел за обслужване на клиенти, а клиенти не може да има? Това ми звучи доста парадоксално, или просто не мога да им схвана логиката. Предполагам, че имат същия отдел в Германия, обаче германците могат да играят?
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Офисът се намира на територията на България. Съответно за да се избегнат измами, няма как да се регистрираме(депозираме) в съответните зали. Ако имат има офис на отдел за обслужване на клиенти в Германия, би трябвало съответната зала да не приема германски играчи.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
    • shelche
      shelche
      Глобален
      Мерси за инфото.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Удоволствието е мое! Ако имаш каквито и да е въпроси в бъдеще не се колебай да питаш във форума или да се свържеш с нашия отдел за обслужване на клиенти.

Поздрави,