За какво са Summit Points

• 8 отговора
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Можеш да ги обменяш срещу пари или да си купуваш неща от магазина с тях. Всичко е описано в сайта. Ако събереш повече от 300 за месеца ще почнат да ти се трупат по-бързо.
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей naukasila234351,

Summit Points

Това са точките, които получавате срещу рейка, удържан ви от залата.

Те служат за обмяната им в $ (USD), изчистване на бонуси, получаване на такива, участие във VIP Summit Club, входни такси за турнири, участие в кеш игри със Summit Points, пазаруване от Everest Poker Store и др.

Още информация можеш да намериш в тази тема.

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • naukasila234351
      naukasila234351
      Начален
      Добре кажете малко по подробно как да ги обменя на пари примерно?
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей naukasila234351,

Точно в тази тема, която ти бях изпратил и в горния си пост има описано подробно всичко, което те интересува за залата.

Ето и още от информацията, която се надявам да ти е полезна за Summit Points.

[QUOTE]VIP Summit Club

Записване:
      Преди всичко, за да участвате в тази програма, трябва да отидете в Account -> VIP Summit Club.
      Там ще намерите условията и след прочитането им ще може да се запишете за участие в него.
      Това се прави еднократно и не ви коства нищо.

Класиране:
      Във VIP Summit Club има 7 различни категории.
      Достигането им е на база генерирани Summit Points от кеш масите и турнирни такси за предходния месец.
      За Base Camp са ви нужни 300 Summit Points
      За Camp I са ви нужни 1000 Summit Points
      За Camp II са ви нужни 2500 Summit Points
      За Camp III са ви нужни 6000 Summit Points
      За Camp IV са ви нужни 15 000 Summit Points
      За The Death Zone са ви нужни 30 000 Summit Points
      За The Summit са ви нужни ...U]:
      Получените като бонус Summit Points служат само за турнирни такси, обменяне в $ (USD) и за закупуване на стоки от Everest Poker Store.
      Получените бонус точки не служат за класиране в нова категория за следващия месец.

Фрийрол (freeroll).
      Всяка от категориите получава право за участие във фрийрол с награден фонд $3500, който се провежда всяка неделя от 19:00 българско време и може да намерите в Scheduled Tournaments -> Special

Към всичко изброено до тук, в зависимост от категорията, в която се намирате, ще имате възможността да се възползвате и от други предимства - като приоритетно обслужване от одела за обслужване на залата, възможност за записване в турнири на живо, използвайки натрупаните Summit Points или $ (USD) в сметката, покани за партита и други.

Повече информация за това може да намерите на страницата VIP Summit Club - Benefits[/quote]А ти замислял ли си е някога да играеш със сметка тракната през PokerStrategy.com, като по този начин катериш нашите статуси и получаваш достъп до различни образователни материали, които ти помагат да печелиш по-добре?

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • naukasila234351
      naukasila234351
      Начален
      1.Да Замислял съм се и се боя да го правя щото бях регистриран някога на бетфаяр и като се тракнах към вас ме заблокираха и казаха, че ми искат паспорт и други работи щото не са уверени във името и адреса ми, боя се, че ако и евереста тракна към покерстратеджи и там ще ме заблокират!

2.Извинявам се ако съм некъдърен, но във всички тези линкове по горе пише само колко суммит поинтс получаваши при какви условия! не намирам къде пише как може да ги преобразуваш във долари и за колко суммит поинтс колко долари може да получиш!
    • naukasila234351
      naukasila234351
      Начален
      А ясно видях къде го пише! Извинявам се просто английския ми е слаб(( , благодаря ви за отговора!
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от naukasila234351
      1.Да Замислял съм се и се боя да го правя щото бях регистриран някога на бетфаяр и като се тракнах към вас ме заблокираха и казаха, че ми искат паспорт и други работи щото не са уверени във името и адреса ми, боя се, че ако и евереста тракна към покерстратеджи и там ще ме заблокират!
      Здравей naukasila234351,

Проверката на самоличността е стандартна процедура за всяка покер зала, и не е обвързана по никакъв начин с тракването на сметката ти към PokerStrategy.com.

Радвам се, че си намерил нужната ти информация.

Поздрави,
      achko
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      naukasila234351,няма как да си тракнеш Еверест,защото вече явно играеш там.Запознай се подробно как става тракването на сметка към ПС.Направи ми впечатление ,че не си наясно с елементарни неща за залите в които играеш,а е добре едно от първите неща които правиш в нова зала е да се запознаеш какви ползи може да имаш от играта си като допълнителни неща.Това просто го приеми като съвет който не е задължително да го използваш.Успех.