Защо не съм удобрен за началния капитал ?

• Vanko964
      Vanko964
      Начален
      Добър вечер, вчера се регистрирах и изпълних всички условия за получаването на началния капитал, изпратих снимки и всичко каквото беше нужно, дори колега от отдела се свърза с мен и ми зададе няколко въпроса на който отговорих правилно, пожела ми успех по масите и същевременно получвам съпорт при който не съм удобрен.Защо се получава така не успях да разбера?
  • 1 отговор
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Vanko964,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

Съжалявам да разбера, че проверката на самоличността ти е била неуспешна. Разбираме, че понякога нашата система за сигурност може да ощети някой и се извиняваме ако случаят е такъв. За съжаление, след като на наш потребител са му отказани безплатните пари за покер, това решение е крайно. На този етап не можем да ти дадем повече информация, за да предотвратим злоупотреби с нашата система за сигурност.

Моля имай предвид, че това не ти пречи да се възползваш от останалите ни предложения, включително и други такива за безплатни пари за игра на покер, които можеш да намериш на следните страници:

Промоции

Играй покер с истински пари - безплатно

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър