999Qq

• pasko74RNMD
      pasko74RNMD
      Начален
      извинявам се но някой знаели тези софтуерни програми на какъв принцип работят, не може всеки път да ме реже на финалната права ,играя 2 часа и накрая да ме хванат и да ме ушушкат ,,,,трябва да вкараш май 5-6 хиляди лева дати даде 2-3,,, стратегия дран дран ала бала нека програмата дами дава карти пък който иска стратегии да прави
  • 3 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей pasko74RNMD,

Покер залите разполагат с генератор на вероятностите, които определя какви карти ще получиш в ръката. Няма защо да се притесняваш, няма как да бъде нагласено. Много важно нещо е че има много турнири по $100, $200, $500, $1000+, където вече може човек да го хване параноята, но на ниските лимити не виждам защо изобщо можем да мислим за това. Залите въртят милиони(милиярди) долари годишно, едва ли ще си рискуват бизнеса за няколко стотин(хиляди, дори десетки хиляди) долара.
      Удаила те е вариацията, нищо повече. Аз днес отпаднах в повече от 15 СнГ турнира в ситуции висок срещу нисък чифт( приблизително 82/18) и силни асо срещу по-злабо (Примерно АК срещу А7 - приблизително 75/25). Съответно съм прилично назад, но това е нещо стандартно. Подобряваме ли си играта, ще сме победители в дългосроен план.

Ако имаш въпроси не се колебай да ги зададеш в тази тема или да създадеш отделна такава.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • pasko74RNMD
      pasko74RNMD
      Начален
      мен с готови ръце ме хващат,на ривъра ми прай по силна ръка от моята като се има на предвид че на пота ми плаща с половината стак на никакви карти сякаш знае какви карти ще му отвори
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей pasko74RNMD,

Най-вероятно не знае какви карти ще дойдат. Просто има хазартен тип играчи, които обичат да рискуват неоправдано в дългосрочен план - а ние точно такива играчи търсим по масите ;)

Поздрави,
      Деан :coolface: