• ThugLife90
      ThugLife90
      Бронз
      Здравейте, понеже когато се регистрирах не бях чувал за покер стратеджи сметката ми в залата в която играя не е тракната към сайта.Писах съпорт дали е възможно да бъда тракнат към сайта и ми отговориха че за съжеление не може.Както се досещате не мога да трупам Strategy points и не мога да гледам видео материали и да посещавам тренировки от по висок ранг.Въпроса ми е следния - има ли начин да ми бъде предоставена регистрация чрез която просто да чета статиите и да гледам видеа от по висок ранг.Моля някой ако може да сподели ще бъда благодарен.Забравих да спомена ,че не искам да сменям залата понеже от самото начало съм в нея и ми е добре поне за сега.
  • 7 отговора
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей ThugLife90,

Щом не искаш да сменяш залата, единствения вариант е да си закупиш точки от магазина за strategy points и съответно да повишиш своя статус. Така ще можеш да четеш статии и да гледаш видеа за по-висок статус, както и да посещаваш тренировките на живо.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • sergo233
      sergo233
      Бронз
      Тракването на сметката ти към покерстратеджи не става с регистрацията ти в сайта,а впоследствие,доколкото помня :rolleyes:
      Нали все пак трябва да имаме ник,който да напишем тук и да се "тракнем" :D

Или може би греша?
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Първоначално публикувано от sergo233
      Тракването на сметката ти към покерстратеджи не става с регистрацията ти в сайта,а впоследствие,доколкото помня :rolleyes:
      Нали все пак трябва да имаме ник,който да напишем тук и да се "тракнем" :D

Или може би греша?
      Здравей sergo233,

Точно така. На тази страница въвеждаш сметката си и това е последната стъпка на тракването. Без да го направиш няма как да получаваш StrategyPoints.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
    • ThugLife90
      ThugLife90
      Бронз
      За съжеление нямам излишни средства в момента,а дори и да имах едва ли бих ги инвестирал за точки.. Редактирано
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Ползването на една регистрация от повече от един човек е против нашите правила. Не бих те съветвал да молиш във форума отново. Най-много да доведе до санкция.

Един съвет от мен. Направи си регистрация в Everest Poker чрез тракната сметка към PokerStrategy.com . Депозирай само $10. Ще получиш такъв за чистене от $1000. Неприятно е че ще успееш за един месец да изчистиш малка част от него, но без проблем ще достигнеш сребърен статус и дори да губиш по кеш масите, заради бонуса ще си на нулата. Само трябва да играеш десет дни и да направиш по една StrategyPoint на ден, за да получаваш бонус от 10 такива ;) .

Разбира се това важи за всяка една зала. Нужни са ти $10 за депозит, не повече от 30мин игра на ден на НЛ2 за 10 дни и сребърния статус е достигнат.

Поздрави,
    • ThugLife90
      ThugLife90
      Бронз
      Ами понеже имам регистрация там, възможно ли е да бъде изтрита и аз да си направя нова ,чрез която да се тракна към сайта?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей ThugLife90,

Създаването на втора сметка е забранено във всички покер зали. За съжаление, тракването на сметката става при самата регистрация в покер залата и не може да бъде променяно впоследствие.

Можеш да избереш зала, в която все още нямаш сметка и да се възползваш от бонусите ни за първи депозит.

Бонуси за първи депозит

Поздрави,
      achko