Win Rate + ръце на ден

• Drail
      Drail
      Бронз
      Малко странно заглавие избрах за темата си... Но се замислих, че в последните 2 седмици играя доста покер - по 4-5 часа на ден, най-често на 4-6 маси. Нивото ми е 0.05/0.10. Играя по стратегията на малкия стак и я спазвам почти до буквата. Зачудих се колко ръце е нормално да играя на ден и какви печалби са горе-долу в рамките на нормалното на това ниво.

В момента играя по 3-4к ръце на ден, а печалбите ми са между 2 и 5$ дневно. (Компенсирам с чистене на бонуси и разни рейк измишльотини ;) )
  • 2 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Аз играя в еверест средно по 750-1000 ръце на ден на NL10 със стратегия подобна на тази на малкия стак и си правя по 20-30$ на ден като EV-то ми е +-5$ средно от крайния резултат. За съжаление не ползвам никакви бонуси, но мисля че си компенсирам за сега
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Колко ръце на ден ще играеш зависи само от теб. Все пак гледай да отделяш време и за теорията, тъй като само с практика ще изчистиш много по-бавно (или никога) грешките си.
      Относно уинрейт, на НЛ10 със СМС са възможни уинрейтове от 3-4бб/100. Бонусите са чудесно допълнение към уинрейта естествено и могат дори да го удвоят.
      Все пак, вариацията е толкова голяма, че да говорим за реален уинрейт би било пресилено, тъй като за това са необходими толкова много ръце, че докато ги направиш вече ще си станал много по-добър и в следствие от това уинрейтът ти ще бъде по-голям и т.н.