Toq test nqma reshavane

• 33 отговора
    • TheDi
      TheDi
      Бронз
      друг път пиши на кирилица, и ако изгледаш точно три клипа по 5 минутки, няма да ти са нужни и примерни отговори, за да отговориш.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от TheDi
      друг път пиши на кирилица, и ако изгледаш точно три клипа по 5 минутки, няма да ти са нужни и примерни отговори, за да отговориш.
      Това.
      За съжаление не е позволено на никой да ти помага да вземеш теста. В интерес на банката ти е да го направиш добре.
    • radulski1936
      radulski1936
      Начален
      прочетох всички статии дето са ми нужни за да отговоря на теста ии го решавам вече за 4 пат.. ии пак ми исписва че е грешно.. ?( ?( ?( а колкото до клиповете кои по точно..??
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      Цаката е принтиш таблиците ... а останалото докато решаваш го търсиш из темите елементарно е ;)
    • achko
      achko
      Бронз
      Имаш 1 час да решиш теста , достатъчно време е. Въпросите най общо са за игра преди флопа , игра на флопа и управление на банката. Преценяваш въпроса какъв е , отиваш на съответната статия намираш си отговора спокойно и без да бързаш и ще се справиш. Успех!
    • ddp2222
      ddp2222
      Начален
      всички въпроси ли трябва да са ти верни за да вземеш наградата ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от ddp2222
      всички въпроси ли трябва да са ти верни за да вземеш наградата ?
      Не е нужно всички въпроси да са верни за да преминеш теста.

Не съм сигурен, колко точно, но можеш да допускаш грешки.

Все пак по време на теста можеш да си помагаш със статиите, и ако си ги прочел 1-2 пъти не и трябвало да имаш проблем.

Митко
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      След всеки въпрос има "Виж отговора тук" или нещо такова беше. Цъкаш там и четеш :)
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Е, труден си е теста, няма какво да се лъжеме. Добре че имаш на разположение отговорите, че иначе няма минаване.

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • pavaka
      pavaka
      Бронз
      :facepalm:
    • MGelov
      MGelov
      Бронз
      Теста е повече от труден.. той е глупав и няма как да го направиш освен ако не търсиш отговорите..
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Освен ако последните коментари не са шега, незнам как да отговоря :)

Теста е елементарен и се изисква 1-2 прочитане на статийте.

Освен това имаш и самите статии на разположение по време на теста.

Митко
    • MGelov
      MGelov
      Бронз
      Труден е поради една причина че е глупав.. ".. имаш QQ от ранна позиция двама преди теб са влезнали в пота.. какво правиш?" Отговор: фолд :D е леко и да не си фолдна дамите префлоп :D :D

П.П. Фолдвал съм и КК префлоп ама тва са единични случаи..
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей MGelov,

Теста е направен съгласно информацията в статийте и таблиците за началните ръце.

Така, че аз не виждам проблем пак казвам, ако се прочетът статийте теста да се мине без проблем.

Митко
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Ами на пълна маса след рейз и 3бет пред теб покет дами вече определено не изглеждат много силна ръка, особено ако рейзът е от ранна позиция.

Даже на къси маси срещу определени опоненти можеш да хвърляш дамите префлоп и да си спестиш решение с огромна вариация.

Този тест спокойно може и да го няма, тъй като минаването му не означава абсолютно нищо. Няма пречка да го минеш без грешка и въпреки това да не си разбрал абсолютно нищо от стратегията.
    • MGelov
      MGelov
      Бронз
      Теста се минава без проблем и без да четеш статиите стига да си намираш отговорите мисълта ми е друга че има бая "вярни" отигравания които никой не би направил..
    • MGelov
      MGelov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Fanko
      Ами на пълна маса след рейз и 3бет пред теб покет дами вече определено не изглеждат много силна ръка, особено ако рейзът е от ранна позиция.

Даже на къси маси срещу определени опоненти можеш да хвърляш дамите префлоп и да си спестиш решение с огромна вариация.
      Ти си MP1 със стак 5000 блиндове 100/200 UTG1 лимпва UTG2 залага 4ВВ и ти си фолдваш дамите а :D :D
    • MGelov
      MGelov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Fanko

Както казах и КК съм фолдвал префлоп ама такова нещо се случва много много рядко..
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      MGelov

Покажи ми къде го пише това?

Първоначално публикувано от MGelov

Ти си MP1 със стак 5000 блиндове 100/200 UTG1 лимпва UTG2 залага 4ВВ и ти си фолдваш дамите а :D :D
      Митко
    • 1
    • 2