Промени в безплатната покер банка за новите членове

• AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Програмата за безплатна покер банка е неизменна част от PokerStrategy.com, още от създаването си през 2006.
      През годините имахме възможност да предоставим безплатни пари на повече от 1 милион нови покер играчи, като така им представяме тази прекрасна игра и поставяме началото на пътя към постигане на покер целите им.

Програмата за безплатна покер банка на PokerStrategy.com даде възможност на много от най-успешните ни членове да стартират своята покер кариера и подпомагат в мисията ни, като разпространяват и популяризират покера по един положителен начин.

След като много от новите покер играчи бъдат запознати с играта, още преди да са седнали на покер масите, те си задават следните въпроси:

“Дали съм достатъчно добър, за да рискувам собствените си пари?"
      "Мога ли да се доверя на покер залите, като им предоставя информация за платежните си средства и трудно изкарани пари?"

И дори да са готови да вложат собствени средства, онлайн разплащанията все още са непознати и неудобни за много от тях. Докато имат съмнения, те никога не биха придобили нужната увереност, за да се впуснат в онлайн покера.

PokerStrategy.com и програмата за безплатна покер банка дават на хората тази увереност.

Потребителите вече могат да играят покер с истински пари, без да рискуват техните собствени. Могат да играят покер с истински пари, без да предоставят информация за платежните си средства.

И най-важното - те могат да се научат да обичат покера.

Защо въвеждаме промяна?

Въпреки че програмата за безплатна покер банка на PokerStrategy.com е невероятно популярна, ние никога не сме харесвали един елемент.

Много от потребителите, които са получили безплатната покер банка, похабяват предоставената им възможност с фриволна игра или я използват като възможност за измама. В резултат на това се наложи да въведем все по-строги и по-строги мерки за сигурност, в следствие на което множество напълно почтени хора не успяха да получат безплатна покер банка.

Очевидно е, че не всеки ще премине нашия покер тест. Но когато се наложи да въведем процеса за проверка на самоличността и по този начин прибавихме допълнителна тежест на потребителите, ние знаехме, че за PokerStrategy.com ще става все по-трудно да представя и разпространява приятната страна на играта на покер.

Много от почтените ни потребители просто не желаят да преминат през проверка на самоличността. Други пък изгубват желание или се объркват в процедурите, докато отдела ни за сигурност обработва чакащите заявки.

За всички тях обаче това е неприятен момент.

В PokerStrategy.com, създадохме множество от най-добрите иновации в онлайн покера. Но също така създадохме и някои лоши такива и това не ни харесва.

Новата безплатна банка

Идеята е проста:

1.Оптимизиране на размера на парите, необходими за правилното финансиране на покер сметки.
      2. Да предоставим безплатната банка на много, много повече играчи.

През последните 12 месеца ние изпитахме множество различни методи и суми и по време на този процес намерихме това, в което вярваме, че е оптималната сума за безплатна покер банка - $10.

Размера на тази сума ни дава възможност да обезкуражим опитващите да измамят, в резултат на което ще загубим по-малко пари от непочтени потребители.

Благодарение на това ние можем да започнем прилагането на по-благоприятни за потребителите проверки за сигурност. Това също така означава, че повече потребители ще могат да получат безплатна покер банка от PokerStrategy.com.

Гледайки напред, една типична безплатна покер банка може да изглежда така:

• начална сума от $10 безплатни
      • ограничени до лимитите за начинаещи
      • ограничение за теглене
      • ако продължиш с депозит, получаваш добър бонус

В зависимост от покер залите, предложенията могат да варират, както това е било и до сега.

Какви са недостатъците?

Очевидно е, че по-малката безплатна покер банка прави изграждането на солидна такава малко по-трудно. Покера не е лесен, дори да си добър играч, тъй като понякога вариацията е неизбежна

Но покера е красива игра на уменията и като такава не не изисква един играч да разчита само на размера на стака си. Макар и по-малката сума да го направи малко по-труден за най-талантливите играчи, ние сме уверени, че чрез подкрепата от страна на стратегическите ни материали, треньори и общност, силните играчи със сигурност ще се справят.

Най-малкото, ние знаем, че играчите ще са натрупали достатъчно опит от играта с истински пари, за да могат да направят съзнателно решение за това, дали да продължат да играят депозирайки техни пари.

Но най-важното, ние сме уверени в това, че ще постигнем основната си цел - да научим хората да обичат покера.

Какви са предимствата?

Просто е - ние ще сме в състояние да дадем безплатна покер банка на много, много повече играчи.

Това е по-добре поради множество причини:
      • повече опит за новите членове на PokerStrategy.com
      • повече членове се превръщат в играчи с истински пари, тоест повече пари от Покани Приятел
      • осигуряваме на по-голяма част от нашите членове възможността да играят с истински пари за покер – безплатно!

В следствие на това, че ще доведем повече играчи в играта:
      • нашата общност ще расте и развива
      • повече хора ще открият покера като стратегическа игра, вместо хазартна
      • повече хора ще развият любов към покера, помагайки на професионалистите, които живеят от покер

Като цяло, ние сме напълно убедени в това, че тази промяна е добра. Тя напълно съвпада с целите на PokerStrategy.com.
      и това, което се стремим да постигнем - да покажем на колкото се може повече хора колко велика игра е покера.
  • 70 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Направо бликате от към идеи,как не сте се сетили до сега,пък може и по 2$ да давате,така още повече хора ще ги получат....
      С 10$ на кой лимит трябва да сядат да играят начинаещите че да спазват БРМ?А относно опитите за измама:Който е мамил пак ще мами,стига желание да има....

Доста безсмислено решение като цяло....
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      На мен ми звучи доста неприятно, реално погледнато 10$ са крайно малък капитал за стартиране. Хората не биха могли да започнат от никой лимит без да инвестират значително количество собствени средства. Нито пък са достатъчно добър мотив за преминаването на теста. Според мен програмата за безплатни пари може да се раздели на две части ... 50$ + сериозна проверка на самоличността и 10$ - без такава. Мисля че това е по-справедливо.

Бих посочил себе си като добър пример за това, че все пак много хора се отнасят сериозно както към теста, така и към банката и в края на краищата успяват да отиграят парите и да преминат успешно на по-висок лимит със старание.
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      10$ са много малко за един начинаещ.Най вероятно ще се увеличи процента на загубилите началния капитал доста и може да няма очаквания ефект.Дори и да не загуби парите игача ще му отнеме много време да изгради такава банка при която ще успее да носи добри приходи на ПС.Накрая така ще стане,че тия които сега ви носят приходи ще дават на многото нови играчи ,което може да се отрази на тяхните промоции.Аз поканих доста хора в Еверест като им давах по 10$ да си направят депозит и си ги губиха с лекота.
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      @ vesito80

+1
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Това е било много трудно решение според мен, с ясната цел, че това ще намали значително притока на нови играчи и евентуално рейка.

Нямам идея на какво основание е взето решението, но е било хард.

Казано много накратко :)
    • SuniBG
      SuniBG
      Бронз
      10$ са напълно достатъчни, в Еверест покер по СМС на NL2 или Дон турнири по 0,11 и 0,25 цента, за да се изгради банка. Идеята не е лоша :)
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      SuniBG,може да са достатъчни за напреднал но не и за начинаещ.Мен не ме касае проблема,но все си мисля,че много пари ще бъдат хвърлени на вятъра.
    • yUnReAl
      yUnReAl
      Глобален
      Ех вие пък 10$. Дайте им там по 1-2 лева,да имат по една ФАФЛА да си купят и всичко е ОК :P
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Според мен би било приложимо, ако този капитал се дава в зала, в която може да се играе по СМС. 10 долара ще бъдат 25 бай-ина за НЛ2 и начинаещият играч ще може да започне спокойно. По ССС това са 12.5 бай-ина, а по СГС - едва ПЕТ стака. Пет-десет стака даунсуинг са ще нормални дори за опитен играч, ако седне на НЛ2, какво остава за начинаещ. Аз лично започнах с петдесетте долара по СГС и загубих половината, преди да тръгна нагоре. Така че според мен е добре да давате парите в Покер Хевън, където може да се играе СМС или да давате поне 20 долара, за да могат новите да играят спокойно ССС.
    • YordanAntov
      YordanAntov
      Бронз
      Според мен 10долара са малко ,може да направите примерно някакво ограничение примерно с 50 стартов до нл5 и така нещо от сорта. Иначе до колкото за непочтените играчи ами проверявайте ги и така лично аз си спомням преди 3 4 години когато взех началния капитал ми звъняха на тел. пращах снимки.според мен това е идеята да си правите тези проверки отново ;) (иначе и аз бях от тези който през онова време си виках ехаа взех им 50 ей така ся ще ги смажа и след 1 седмица нямаше никой :facepalm: :facepalm: , но уви човек се учи от грешките и сега е всичко ок :) .Та мисълта ми е да се направи нещо като лимит и да се отключва по горен когато се натрупа банка.

Или пък друг вариант да предлагате примерно до 200$ депозит още 200$ безплатно ;) да се превеждат и пак с изчистване на определен брой точки да се отключват да се теглят.Това също е добър вариант и хората ще имат добър банк-рол за игра и вече тези който са сериозно приели играта ще имат доста добър старт за покер кариера :s_cool: :f_confused: :f_confused:

Поздрави,
      Йордан
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Хората загубиха по 3-4 банки по 50$ докато се научат да играят и да ви ги върнат в пъти, така, че това с тези 10$ напълно безсмилено :)
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Първоначално публикувано от Thuler
      Хората загубиха по 3-4 банки по 50$ докато се научат да играят и да ви върнат в пъти, така, че това с тези 10$ напълно безсмилено :)
      +1
    • VALS72
      VALS72
      Бронз
      Предлагам и възнагражденията по програмата покани приятел да намалите 10 пъти. И от това ще реализирате икономии.
    • MIHALKOVO
      MIHALKOVO
      Начален
      Вие виждате как dot com, опа dot poker балона се движи към долна мъртва точка! Всъщност вече е в долна мъртва точка.
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Ако мислите че по този начин ще накарате повече хора да кандидатстват за тези безплатни 10$ и ще се занимават да ви пращат един тон документи за да му ги дадете жестоко ама наистина жестоко се лъжите. Че то много зали дават бонуси като направиш депозит от по 10-20 Евро/долара. Оставете ги 50$ но ги разделете на 2 20+30 примерно и направете ограничение на лимитите на които може да се играе. Но това да ги намалети и то драстично няма да доведе до повече клиенти използващи POker Strategy като техен афилиет.
    • kriko92
      kriko92
      Бронз
      5 BI за най-ниския лимит... идеално, пък в статиите за най-начинаещите, че и в теста все пише как трябва да играем с 25. Един нов играч още докато се ориентира на масите и зануляването е готово. Вие си знаете, де, но вече няма да препоръчвам на познати да минават теста, защото за 10$... не си заслужава просто.
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от kriko92
      5 BI за най-ниския лимит... идеално, пък в статиите за най-начинаещите, че и в теста все пише как трябва да играем с 25. Един нов играч още докато се ориентира на масите и зануляването е готово. Вие си знаете, де, но вече няма да препоръчвам на познати да минават теста, защото за 10$... не си заслужава просто.
      +1
    • arsenalpz
      arsenalpz
      Сребро
      По-добре не давайте начален капитал изобщо отколкото с тия 10$
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      "Предимствата" са епични :D