въпрос

• D1v1ner
      D1v1ner
      Начален
      Здравейте
      искам да попитам когато изпращам снимките за бонуса може ли да прикрия информация като номера на ЛК и последните цифри на ЕГНето си от личната карта ? ?(
  • 8 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от D1v1ner
      Здравейте
      искам да попитам когато изпращам снимките за бонуса може ли да прикрия информация като номера на ЛК и последните цифри на ЕГНето си от личната карта ? ?(
      Здравей,
      Може.
      Поздрави,
      darkonebg
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      Аз скрих моите данни (ЕГН и номер на лична карта).След като пратиш снимките подсещаш по-честичко отдела за обслужване на клиенти и до 1-2 получаваш бонуса. :D . Успех!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от kkki4uka2
      Аз скрих моите данни (ЕГН и номер на лична карта).След като пратиш снимките подсещаш по-честичко отдела за обслужване на клиенти и до 1-2 получаваш бонуса. :D . Успех!
      Всъщност това по никакъв начин няма да ускори процеса, тъй като те нямат директна връзка с отдела за сигурност. Моля, не ги спамете.
    • D1v1ner
      D1v1ner
      Начален
      мерси, имам още един въпрос
      зна4и след като ре6их теста избрах да играя в bet365 и се регистрирах там, мога ли да променя залата на Фул Тилт преди да съм полу4ил бонуса?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от D1v1ner
      мерси, имам още един въпрос
      зна4и след като ре6их теста избрах да играя в bet365 и се регистрирах там, мога ли да променя залата на Фул Тилт преди да съм полу4ил бонуса?
      Може, свържи се с отдела ни за обслужване на клиенти оттук.
    • musthavename
      musthavename
      Бронз
      Здравейте
      вчера изпратих снимките, който ми се искат за бонуса със изрязани номер на ЛК и ЕГН, и получих следния отговор днес :

Dear user,

Unfortunately, we are unable to process your security check as the
      information you provided is insufficient.

Please send us your photos again and be advised that you can only blank
      out your signature.

Best regards,

PokerStrategy.com

доколкото разбирам мога да скрия само подписа си, така ли е ?(
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Бронз
      Здравейте, търся отговор на един въпрос. Искам да попитам дали мога след като направя 200-300 долара в покерстарс да си ги преместя в FullTill или LadBrokes и възможно ли е отново да получавам StrategyPoints, за да се състезавам за наградата тук? Поради това, че в Pokerstars правя points, а не ми връщат никакви пари. Във FullTill ми връщат всяка седмица 27%, а във LadBrokes ми връщат 50%. Така, че си мисля, че е доста по-голяма оферта да играя на тези сайтове. Прав ли съм?
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

що се отнася до Pokerstars:

Началният капитал от $50 е твой, когато събереш чрез игра 500 VPP* точки в рамките на 90 дни. От този момент нататък ти можеш да теглиш парите си.

Направиш ли 500 VPP, парите са си твои и можеш да правиш каквото си поискаш с тях - съответно и да търсиш най-подходящите оферти за теб измежду залите. Стига да се регистрираш правилно през Pokerstrategy, както е описано в съответните ни ръководства, естествено ще получаваш и Strategy Points.

@musthavename Щом са написали така от отдела за сигурност, явно наистина може да си скриеш само подписа.

Поздрави,
      finchybg