Активен ли е още сайта от към зареждане на началния капитал?

• stefataq
      stefataq
      Начален
      Здравейте, нов съм в форума както и в покера. Преминах теста преди 4 дни, но все още не съм си получил началния капитал, виждам че има адски много теми от колеги които също не са го получили. Та въпроса е дали все още сайта изплаща началния капитал, ако да защо аз не го получавам и какво да направя за да го получа....
  • 10 отговора
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Здрасти,
      сайта си дава началния капитал и още доста други благинки в последствие. За да го получиш:

Изпращаш на security@pokerstrategy.com

1. Копие от предната страна на личната карта
      2. Копие от заднатас трана на личната карта
      3. Снимка (с фотоапарат, GSM), на която ти държиш личната си карта до лицето

Пратиш ли тези копия - до 1-2 дни парите са по сметката ти. Не ги ли пратиш - не чакай нищо!

ПП: Към всички администратори и т.н властимащи :D

Вземете ги напишете ей тия 3 точици като задължително условие
      НА ВИДНО МЯСТО В САЙТА. След като преминете теста изпратете документите от точки 1-2-3 и си чакайте бонуса до 1-2 дни.
      Много добре знаете, че никой няма да получи бонуса си без да прати документи. Секюрити отдела НЕ ПРАЩА мейли на новорегистриралите се играчи. Или поне не веднага (а ако се сетят след 4-5 дена) след регистрация или след преминаване на теста. Трябва ли всеки новорегистрирал се да си създава впечатлението, че сте несериозна организация (а вио определено НЕ сте такава) и да се пита по 100 пъти едно и също. Още повече, че така пречите и на "препоръчай приятел" кампанията. Препоръчвам хора, регистрират се, а после нищо.... щото чакат без никой нищо да им казва какво трябва да направят!

[size=10]Моля не подвеждай новите потребители, карайки ги да правят ненужни неща. - darkonebg[/size]
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей stefataq,
      Стартовия капитал ще се раздава винаги, ако имаш проблем моля те обърни се към отдела ни за обслужване на клиенти

@PreslavCSKA - Моля не подвеждай новите потребители.
      Изпращането на документите изобщо не е задължително условие, потребителите за това се избират на произволен принцип. Наскоро се направи една анкета във анг. форум и се оказа ,че само 25% са пращали някакви документи, на останалите стартовия капитал е бил преведен безусловно. Също така не е вярно, че отделът за сигурност не праща мейли - абсолютно всеки потребител получава мейл при проблем с акаунта му, или защото е бил от "щастливците", които трябва да пращат документи, въпреки това всичко е в рамките на нормалното, не съм чувал някой да иска да позираш с личната си карта в ръка. За нещастие нямаме никаква връзка с отдела за сигурност и няма как да улесним процеса по никакъв начин. В крайна сметка не мисля, че да изчакаш дори седмица е такъв проблем - в покера главното качество е търпението, пък и така имаш достатъчно време да се убедиш, че познаваш статиите напълно.
      Поздрави,
      darkonebg
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Dear "User",

in order to prevent fraud attempts, PokerStrategy now requires its
      members to undergo a tightened identity check before receiving the
      starting capital.

For this we need the following photos from you:

* A photo of the front side of the ID card
      * A photo of the back side of the ID card
      * A photo of your face alongside your ID card. (i.e. hold your ID card next to your face when taking this photo.)

All photos have to be sharp and clearly recognisable, only then
      can a fast processing and faster transfer of starting capital be ensured.
      The photos will naturally be deleted and not be used further after being
      viewed.

Thank you for your understanding. We hope to soon receive your email
      with the photos attached. Please send it to the following email address:
      security@pokerstrategy.com

Best regards,
      your PokerStrategy Team

1.При нас рисковия фактор е на много високо ниво и за това за България е почти задължително условие да се пратят!
      2. Никой не подвеждам - ако сам пратиш документите ускоряваш процедурата по получаване с поне 3-4 дена. Иначе първо питаш във форума кво става, що се бавят, получаваш отговор от някой админ да пишеш на секюрити и от секюрити ти отговарят с този мейл!
      3. За англичани, скандинавски и т.н. НЕ шанаджии като нас българите може и да не се иска на всеки подобна верификация. направи една анкета в БГ. форума да видиш резултатите
      4. Нищо лично, но запознайте се по-подробно с изискванията на сайта, който представлявате ;)
    • openfire
      openfire
      Бронз
      Добър ден,

Аз преминах теста преди 4 дни, след като се разрових из форума, пуснах едно писмо до съпорта с въпрос дали трябва да правя нещо допълнително и ако трябва да качвам снимка на документите си къде да им я пратя и все още чакам поне отг.
      Чакане му е майката като гледам, а вече ми се четат следващите уроци :(

Поздрави,
      QQAH
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      :D

Чакай, чакай. Верно чакане му е майката :D :D :D . А ако беше прочетеш 2-3 поста във форума вече щеше да играеш по масите. Но... чакай ги :tongue:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      @PreslavCSKA -
      Както казах, отделът за сигурност е съвсем отделна структура и напълно съзнателно ни е забранен директен достъп до тях.
      Това са индивидуални изисквания към различни групи потребители - те в никакъв случай не са необходима процедура.
      В никакъв случай и отделът за сигурност не би искал да получава личните данни на хора, от които не ги е поискал сам. Моля не ги спамете, така ще увеличите процеса на чакане дори още повече!
      Ако имате някакви въпроси, може да се свържете с центъра за обслужване на клиенти [b]тук[/b]
      Поздрави,
      darkonebg
    • openfire
      openfire
      Бронз
      Еми чакам друго няма какво да правя.
      Само за твое сведение нищо общо нямам със сигурноста или текива глупости. Има проблем с превода на парите поради ника който садържа голями и малки букви и им дава че е невалиден.Дори и днес ми обърнаха внимание и ми отг. Така че аз не виждам какво друго мога да направя освен да чакам ;) А това за играта на масите отдавна го правя :spade:

Поздрави,
      QQAH
    • alhrist
      alhrist
      Бронз
      Десет дена нормално ли е да се чака?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от openfire
      Еми чакам друго няма какво да правя.
      Само за твое сведение нищо общо нямам със сигурноста или текива глупости. Има проблем с превода на парите поради ника който садържа голями и малки букви и им дава че е невалиден.Дори и днес ми обърнаха внимание и ми отг. Така че аз не виждам какво друго мога да направя освен да чакам ;) А това за играта на масите отдавна го правя :spade:

Поздрави,
      QQAH
      За съжаление, след като си се свързал с отдела за обслужване на клиенти, единственото, което можеш да направиш, е да изчакаш малко, докато началният капитал бъде преведен.

Пък и не е задължително да чакаш, за да намериш повече уроци: и сега можеш да погледнеш форумите за анализ на ръце, където наши играчи публикуват ръце за професионален анализ и дискусия. Със сигурност ще научиш по нещо, възможно е рано или късно ти да попаднеш в същата или подобна ситуация.

Дано да получиш началния капитал и да се включиш в играта възможно най-скоро!

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от alhrist
      Десет дена нормално ли е да се чака?
      Здравей и добре дошъл,

Не би трябвало да чакаш толкова дълго - възможно е нашият отдел за обслужване на клиенти да ти е изпратил имейл, който да е попаднал например в Спам филтъра на пощата ти. Затова ти препоръчвам ето ТУК да изпратиш съобщение на отдела за обслужване на клиенти - те ще могат да ти кажат каква е причината за забавянето и да ти кажат какво трябва да се направи, за да получиш началния капитал.

Докато чакаш можеш да се представиш във форума или да прочетеш допълнително стратегически статии за другите покер варианти.

Поздрави,

Надя