50$

• sulipro
      sulipro
      Бронз
      Здравейте.Значи реших теста и след това си избрах зала в която искам да играя Фъл Тилт покер,но сега като си вляза в акаунта ми изписва,че трябва да си избера зала...
  • 25 отговора
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      май съм згрешил при регистрацията във ФТП вавел съм грешен бонус код вместо PS150 аз гледах стъпките и там кода беше PSVIP и ваведох него...как мога да го поправя? ?(
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей sulipro,

Правилния код за получаване на начален капитал е PS150, точно както е написано в упътването за регистрация във Full Tilt.

Другият код - PSVIP е за първи депозит - от 100% до $600.

Сега можеш да се свържиш с отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt и да ги помолиш да въведат кода PS150 вместо теб и да ти тракнат сметката към нас.

Ако те се съгласят - супер. Ако не ще трябва да си избереш друга зала за началния капитал.

Поздрави,

Станислав
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      извинявам се за тъпият въпрос,но как да се свърза със отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt?Благодаря предварително!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Посети тази страница: http://www.fulltiltpoker.com/24-7-support

Възможно е да трябва да пишеш на английски до bonus@fulltiltpoker.com CC support@fulltiltpoker.com

Ако незнаеш английски може да им напишеш:

Hi,

I have just opened an account in FullTilt. I was referred by PokerStrategy.com, but I used a wrong bonus/marketing code. Could you please update my account with the correct bonus PS150, because I would like my account to be tracked with PokerStrategy.com

Thank you very much!

ТВОЕТО ИМЕ
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      много благодаря :)
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      тъй като имах същята грешка напрвих квото каза админа и те ми отговориха това

Thank you for sending your bonus inquiry to Full Tilt Poker Support.

This is an automated response to confirm we've received your email, and a representative will respond to you as soon as possible.

Please be advised there's no need to reply to this email.

Thank you for your patience.

Regards,

Full Tilt Poker Support

но нещо немога да со го преведа мн смислено .... малко помощ :tongue:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от Svetleto
      тъй като имах същята грешка напрвих квото каза админа и те ми отговориха това

Thank you for sending your bonus inquiry to Full Tilt Poker Support.

This is an automated response to confirm we've received your email, and a representative will respond to you as soon as possible.

Please be advised there's no need to reply to this email.

Thank you for your patience.

Regards,

Full Tilt Poker Support

но нещо немога да со го преведа мн смислено .... малко помощ :tongue:
      Здравей,

Това е автоматично съобщение изпратено от системата, за да потвърди, че са получили писмото ти и ще ти бъде отговорено от отдела им за клиенти възможно най-скоро. Няма нужда да отговаряш на това писмо.

Поздрави,
      Деси
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      ето и отговора им

Hello,

Thank you for contacting Full Tilt Poker,

After reviewing your account I can confirm that you are linked to the affiliate that you have inquired about.

It appears as though you used their personal tracking link to sign up. When you sign up in this manner, there is no need to add a bonus code, as the tracking link records this information.

If you have any further questions regarding your affiliates bonus offer, please contact your affiliate directly.

If you have any other questions, feel free to contact us again.

Regards,

Anthony
      Full Tilt Poker Support
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново Svetleto,

От отдела за клиенти на Full Filt са те посъветвали, че когато си създаваш сметка при тях, чрез нашия линк (ВАЖНО: това важи за тази зала!), не е проблем, че не си въвела кода, защото самият линк доказва, че си създала сметката си през нас. Ако имаш други въпроси, моля пиши на нашия отдел за клиенти тук.

Поздрави,
      Деси
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      тоест като оправя снимките на личната ми карта ( апаратчето е в племеницата ми ) ще ми ги дадът без проблем ^_^ ?!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Svetleto,

Здравей,

Не мога да гарантирам за сметката ти. Това е работа на отдела за сигурност. Просто изпълни каквото е необходимо и се надявам всичко да е наред.

Успешен старт!

Поздрави,
      Деси
    • ivilin7674
      ivilin7674
      Начален
      аз немога да го реша :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ivilin7674,

Здравей,

Прочети статиите поне два пъти (гледай видеоматериалите към тях) и си помагай с тях по време на теста.

Успех!

Поздрави,
      Деси
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Здравейте.
      Писах на отдела за облужваме на клиенти на Full Tilt и те ми върнаха следното : Thank you for contacting Full Tilt Poker,

After reviewing your account I can confirm that you are linked to the affiliate that you have inquired about.

It appears as though you used their personal tracking link to sign up. When you sign up in this manner, there is no need to add a bonus code, as the tracking link records this information.

If you have any further questions regarding your affiliates bonus offer, please contact your affiliate directly.

If you have any other questions, feel free to contact us again.

Какво трябва да означава това и ще поправят ли кода ако не да се регна в някой друг покер?! :evil:
    • achko
      achko
      Бронз
      Пише че всичко е наред и сметката ти е тракната защото си използвал линк-а от тук така че въвеждането на бонус код не е нужно. Така че може да си получиш бонуса в там :)
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Супер!Значи сега само трябва да прата снимки,но нз каде... ? ?(
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      отказах се от тоя Full Tilt и се регнах в PokerStars сега само чакам да ми пратят майл за потвърждаване на самоличноста :] :] :]
    • sulipro
      sulipro
      Бронз
      Избрах си покер зала и пак...
      Още не си избрал покер зала за превода на началния капитал!
      За да можем да ти преведем началния капитал от $50, трябва да знаем в коя покер зала искаш да получиш парите. Обикновено си избираш залата след успешното преминаване на теста, но можеш да я въведеш и чрез този линк (моля не долу при 'Твоите покер сметки'):Избери тук покер зала за началния ти капитал.
      Без избора на покер зала ние не можем да преведем никакви пари!
      ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(
    • achko
      achko
      Бронз
      написал ли си си user-a с който си регнат в Тилта тук? Ако си следвал стъпките би трябвало да нямаш проблеми ..
    • 1
    • 2