Привет!

• Viko88
      Viko88
      Бронз
      Здравейте, казвам се Виктор, на 22 години съм.Играч с афинитет към МТТ и СТТ.Покер във всичките му разновидности играя от около 5 години, като от година насам наблягам на PLO, през времето, през което не играя турнири.Играя основно шортхендед маси на нива 10$-25$.До голяма степен няма игра на карти, чиито основи да не са ми известни(NLHE, PLHE, PLO, PLO Hi-Lo, Razz, Stud, Stud Hi-Lo, Lowball 2-7, 5-draw).Проблема при мен не е теорията, тук съм главно за да си изградя дисциплина, тъй като след 4-5 години клатушкане от зала на зала осъзнах че това е слабото ми място.Целта ми от тук на горе е 1.Да се придържам към банкрол мениджмънта 2.Да играя още повече МТТ и СТТ за сметка на кеш масите 3. Да стана печеливш турнирен играч.Надявам се къде с помощ от по-напреднали играчи, къде със съвети от сайта да подобря играта си, пък ако мога да бъда полезен с нещо ще е удоволствие за мен. :)

Поздрави,

Виктор
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здрасти и добре дошъл :) Явно дисциплината е основния проблем на повечето от нас :D Успех!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Viko88,

Здравей и добре дошъл!

Наистина много от нашите членове споделят, че имат подобен проблем, но като се има предвид колко години опит имаш, трябва наистина да се замислиш за сериозна самодисциплина. Може да започнеш блог в нашия форум тук и да споделяш своите преживявания по масите, а и извън тях. Нашите членове ще ти бъдат упора. Разполагаме и с психологически статии тук, но имаме малко на брой преведени на български език. В момента работим усилено над превода точно на тази секция.

Поздрави,
      Деси
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Добре дошъл и много успехи!

Дам дисциплината е основен проблем при много много ирачи.Радвам се,че се регистирах в сайта и изградих дисциплина.Щом търсиш дисциплина,ако спазваш статийте няма как да не си я изградиш!Общо взето на правилното място си :P
    • Chivanka
      Chivanka
      Бронз
      Много искам да благодаря на Покерстратеги Теам.. Благодаря ви искрено с бонуса бях направила за 1 месец 781 $ предница.. ! Само от Бонуса за съжеление .. се бях тилтнал и изгубих всичко бях прочела всички статии. но аз съм си виновна за всичко , въпреки това искам да се отблагодаря на ПокерСтратджи ... Благодаря ви

С почит Наталия Чингова
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Chivanka,

Здравей,

Съжалявам, че си стигнала до тази ситуация. Може да се възползваш от Покани приятел и скоро да започнеш с нова банка от $50.

Успех!

Поздрави,
      Деси