Лични данни и теглене на пари

• JustLikeFire
      JustLikeFire
      Бронз
      Здравейте. Преди повече от година се регистрирах в покерстарс и въведох измислени данни. Никога не съм играл с реални пари в тази зала.
      На доста места прочетох, че данните трябва да отговарят на истината, но за жалост сам не мога да ги променя.
      При депозиране не вярвам да ми направят проблем, но се опасявам да не стане гаф като тръгна да тегля (дай боже) и да ми блокират акаунта и да си загубя парите. Нужен ми е съвет.
      Някой от вас теглил ли е пари от покерстарс, интересува ме дали ще искат потвърждение на личните данни чрез снимка на личната карта примерно или не?
      Ако искат, предполагам трябва да се свържа с поддръжката им.
      Благодаря и лек ден.
  • 10 отговора
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Кви си ги вършил, бре?
      Забрави го тоя акаунт! Остава и пари да си вкарал...
      Като направиш 18 години си прави нов!
    • JustLikeFire
      JustLikeFire
      Бронз
      Аз отдавна имам 18 години. :) Просто не си въведох истинските данни.
      Въпросът ми е дали искат някакво потвърждение при теглене или не.
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Първоначално публикувано от JustLikeFire
      Аз отдавна имам 18 години. :) Просто не си въведох истинските данни.
      Въпросът ми е дали искат някакво потвърждение при теглене или не.

За да теглиш трябва данните от акаунта ти да съвпадат с тези на картата или сметката към която теглиш.А при тебе явно няма как да стане ;)
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Аз отдавна имам 18 години.

A защо вършиш лапешки работи?
      Забрави го тоя акаунт и по сериозно, като се работи с пари!
    • JustLikeFire
      JustLikeFire
      Бронз
      Когато си направих акаунта не съм и предполагал, че може да депозирам някой ден. Месеци наред играх само за удоволствието от играта, затова и не намерих за нужно да си въвеждам истинските данни.
      Да не говорим колко измамници има в интернет и затова не е препоръчително да си въвеждаш данните навсякъде. Това не важи за покер сайтовете, но късно го разбрах, а и не знаех, че не мога да ги променя.
      Както и да е, благодаря за отговора на falkoneti. Сега писах на support, ще видим какво ще ми отговорят.
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      По принцип в някой зали е възможно да се регистираш с твоето си име и да изполвзаш картата на някой свой близък или приятел,но трябва да пращаш доста копие от кредитната/дебитната карта и от личните карти на двамата който са с тези данни.Отделно че в една зала ми поискаха писмо написано от човека с дебитната карта + някаквъв негов подпис и още хиляда работи.И в крайна сметка не им ги пратих.Заключиха ми акаунта,биха ми шута и забравих за 80 Евро който бях направил при тях.Така че както те съветват,тоя акаунт просто го забрави защото не дай си боже стане нещо подобно.И 1 седмица бях депресиран :D :D :D Не толкова за парите,а за труда и многото часове които играх за тях ;)
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      А това за измамниците в интернет.Замисли се че играеш в ПокерСтарс с реклами вече даже и по Българските ТВ канали,а е американска покер зала.Даже някаде бях чел че за самия софтуер и за защити са дали около 2 милиона (незнам до колко е вярно)
    • JustLikeFire
      JustLikeFire
      Бронз
      Хаха, как ще забравя акаунта бе, имам 2 300 000 виртуални чипа там. :D
      Писах на съпорт и съм доволен от отговора.

"Hello,

Thank you for your email.

I understand your concern. And I am happy to confirm that it is possible to
      edit your personal information and to fill in the real data, so that you can
      deposit and withdraw money. You will not loose your play money you have
      earned, I can guarantee that.

We are looking forward your email from your registered email address.

Thanks for choosing PokerStars!

Regards,

PeterS
      PokerStars Support Team"

=)
    • achko
      achko
      Бронз
      Аз в една друга зала имах доста сериозни проблеми защото бях се регнал с име и фамилия а на картата ми беше име и презиме. Така че внимавай какво попълваш когато edit-ваш инфото си ..
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Първоначално публикувано от JustLikeFire
      Хаха, как ще забравя акаунта бе, имам 2 300 000 виртуални чипа там. :D
      Писах на съпорт и съм доволен от отговора.

"Hello,

Thank you for your email.

I understand your concern. And I am happy to confirm that it is possible to
      edit your personal information and to fill in the real data, so that you can
      deposit and withdraw money. You will not loose your play money you have
      earned, I can guarantee that.

We are looking forward your email from your registered email address.

Thanks for choosing PokerStars!

Regards,

PeterS
      PokerStars Support Team"

=)
      Не разбирам.Какво толкова като имаш 2 300 000? При положение,че ще ти дадат бонуса след някой друг ден :)