Размисли за стейк :)

• chokata
      chokata
      Бронз
      След като не можах да реализирам останалото ми е 1Е в Heaven но пък ми помогна да направя статус за стейк тема:) се чудя да пусна ли стеиk оферта за 180Турбо-2.5$СнГ в Stars примерно за 300-500 турнира,ама викам дай първо да видя дали ще има шелаещи и тогава :)
  • 15 отговора
    • crook85
      crook85
      Начален
      Аз съм навит. Как ти е удобно да ми приведеш парите?
    • yUnReAl
      yUnReAl
      Глобален
      Първоначално публикувано от crook85
      :facepalm:
    • chokata
      chokata
      Бронз

?
      :D
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      n1
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Какво ще стане ако не ти стигне банкрола за 300 турнира???
      Кой ще поеме разликата?
    • Hellolzzz
      Hellolzzz
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      Да се надявамe че ще са ми достатaчни и варияцията ще е в моя полза,иначе за да изиграя 300 СНГ на 100% трябва да поискам не малка сума то сега няма желаещи пък ако е по голяма незнам :)

Всичко друго можеше да кажеш ама "да се надяваме". :facepalm: Стейкнете ме 1000$ да играя 4 пъти Sunday Million и да се надяваме, че ще направя поне една финална :facepalm:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Съвсем нормално и стандартно е да се искат 50-100БИ за голям брой турнири. Сами разбирате, че ако играча не успее да постигне положителен резултат със 100БИ за 300/500/N брой турнири, надали би го постигнал и ако имаше сумата нужна да покрие всички входове.

Според стратегията за управление на банката за МТТ е нужно да имаме 100БИ за съответния лимит, а според стратегията за SnG 50БИ. В този ред на мисли, според мен 80БИ са достатъчни за формата, който chokata е избрал.

Поздрави,
      achko
    • Mar4eto555
      Mar4eto555
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравейте,

Съвсем нормално и стандартно е да се искат 50-100БИ за голям брой турнири. Сами разбирате, че ако играча не успее да постигне положителен резултат със 100БИ за 300/500/N брой турнири, надали би го постигнал и ако имаше сумата нужна да покрие всички входове.

Според стратегията за управление на банката за МТТ е нужно да имаме 100БИ за съответния лимит, а според стратегията за SnG 50БИ. В този ред на мисли, според мен 80БИ са достатъчни за формата, който chokata е избрал.

Поздрави,
      achko
      Извинявай но не мисля че това което пишеш е точно така . Ти играеш ли този вид турнири ? Ако играеш трябва да знаеш че някой път 100БИ идват малко "къси" , както чоката казва там си е точно варияция , ако те хване отгоре ОК за 2-3 дена можеш да удариш 500$+ профит , но ако почне някой брутален суинг става страшно . Отделно от това това не е нито МТТ нито СНГ формат и специялно за него трябват може би 200БИ за да се чувстваш комфортно и да можеш да преглътнеш така да се каже 100БИ суинг . Другото което казваш били голям брой турнири , е как голям 300 турнира се играят за около 24 игрови часа мисля че густо майна беше ги изиграл за толкова . Относно стейка приятелю казах ти и преди направи си стейка да е изгоден за евентуални стейкъри . Според мен ако кажеш че за 2 седмици ти ще изиграеш 1000 СНГ 180 човека минимум и искаш за тях 200БИ примерно доста хора биха се заинтересували .

Успех все пак !!!!
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Mar4eto555,

Разбира се, че колкото по-дълбок банкрол в БИ имаш, толкова по-комфортно може да играеш на даден лимит. Не мисля обаче, че в 180 man турнирите варияцията е по-голяма отколкото в МТТ с 1000+ човека. Като казвам "голям брой" имам предвид по-голям от броя входове, който имаш.

Поздрави,
      achko
    • MIHALKOVO
      MIHALKOVO
      Начален
      @chokata да играеш с чужди пари е по-правилно, от това да играеш със собствени! :D
    • crook85
      crook85
      Начален
      На тези турнири може да си вътре 100 входа за ден. Напълно нормално. Много пъти блиндовете ще те смазват. За "нормална" банка въобще не може да се говори, по-скоро за "някаква" банка. Някаква, колкото да започнеш въобще да играеш. Мога да си представя за какви суингове става въпрос. Няма турнири с по-голяма вариация в Старса. Има едни рибай и тези бавните за 180 човека. Нищо общо с тази касапница. Единствено този хипер турбото, май за доларче беше.
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Mar4eto555
      Аз съм го написал във темата че след 300СНГ мога да изиграя още 500 примерно 800-1000 може да се изиграят стига инвеститорите да са съгласни,а за тези 200БИ то ако със 100 не стане незнам,аз исках с малко средства от спонсорите да има печалби за мен и за тях ама това май грешно мислене според мене:)

MIHALKOVO
      Не и според мене и в двата случая са все еднo моите $
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Един вид "дайте ми пари, пък каквото стане". Това за мен е несериозна оферта и преди време такива ги закриваха за часове, явно в момента положението е различно.
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Един вид "дайте ми пари, пък каквото стане".

това ми е втора тема за стейкване и смятам че към първата съм се отднесал сериозно и със уважение към спонсориращите мe.
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Ами добре, пожелавам ти да реализираш добра печалба и всички да са доволни. За мен лично това, което съм казал по-горе, остава в сила.