Bronze -> Silver for 2 weeks

• shelche
      shelche
      Глобален
      Само исках да благодаря на Покерстратеджи, за тази промоция с +10 PS точки за всяка точка в залата. Това направо ми даде супер бууст дет' са вика
      За има няма 2 седмици на мишкенските лимитчета, би трябвало да стана Сребро ( всъщност ще стана, като се ъпдейтне информацията от залата) Иначе от Бронз до Сребро тез 100 точки щях да ги правя сигурно поне няколко месеца.

Благодаря PS!

:fdrink:
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей shelche,

Радвам се да видя, че промоцията ти е помогнала.
      Тя е насочена точно към начинаещи играчи и възнаграждава тяхното постоянство. Така с редовна игра, тези точки ти дават възможност да увеличиш лесно статуса си в ниските нива.

Надявам се скоро да можеш да се похвалиш и със статус Злато, благодарение на напредъка си в играта. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • shelche
      shelche
      Глобален
      Да, и аз се надявам. Не толкова да стигна следващия статус, а да си подобря играта по-скоро. Защото това по-бързо достигане на сребърен статус за начинаещи има и един недостатък (поне според мен). По старата ви система трябваше всеки да си направи стоте точки сам, а сега трябва да направи фактически само десет. Предполагам, че за да се сдобиеш с тези 100 точки, трябва да поиграеш доста време -> да изиграеш повече ситуации -> да събереш повече опит, да натрупаш банка (което също е доста важно), един вид да си наистина готов за по-висок левел. Искам да кажа, че който я е съставял вашата система за PS точки сигурно го е заложил това нещо в нея. Мисля си така, просто защото, като поразгледах материалите за новия левел не мисля, че са приложими за лимитите, на които играя сега - СНГ $1 дори и 0.5, играя понякога... Статиите, са написани за СНГ $11, което си е повече от десет пъти разлика в бай-ина... Освен това, повечето примери са с начални стакове от 2000 чипа, а тези на по-ниските нива са с 1500.
      Не ме разбирайте погрешно, радвам се че имам достъп до информация за по-напреднали, но мисля, че няма как да я прилагам сега. Аз нямам опит и никога не съм играл на по-високите нива и няма база за сравнение. Както беше споменато в една статия, (не помня точно коя) във връзка със напредналите стратегии - " Опонентите ви няма да разбират какво се опитвате да направите..." .
      Та... да не вземете сега да спрете промоцията :f_biggrin: , стимулираща е и помага, на който има мерак да чете.

Поздрави,
      Михаил