МТТ анализи

• 21 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от klavistratche
      Защо не направите една секция за анализ на МТТ ръце?
      За съжаление няма достатъно трафик за това.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Това е доста странен отговор.
      Дефинирайте ми достатъчно трафик:)
      Доста голяма част от обществото ни играе МТТ дори и СнГ на много маси си е МТТ и стратегията там е малко по различна от на СнГ на 1 маса.
      Имаме си капацитет по МТТ който дори е тренер и е единствения който се наема да анализира ВСЯКА МТТ ръка която е постната.
      Да ги постваш в секция МТТ дискусии е леко неприятно и непрегледно.
      Прекалено трудоемко е да се добави една секциика за МТТ анализи ли е, или пък иска някакъв невероятно голям ресурс и хост сървъра няма да се справи?
      Или е против политиката на сайта?
      Ако е така кажете да постваме във форума на някоя друга общност.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Еми 8 пуснати ръце в тази секция от трима потребители за 1 месец по никакъв начин не са достатъчно трафик, дори и да приемем, че цялото общество играе само турнири.
      Аз лично предложих още един раздел, тъй като не ми харесваше идеята тези ръце да се показват в последни теми на главната страница, имах и някои други идеи, но ми отказаха с основанието за трафика.
      Разликата е, че в МТТ дискусии всеки анализ се прави доброволно, а в секциите за анализ анализаторите си имаме задължения.
      Както виждаш, дори и в тази тема си писал само ти. Както вече съм споменавал, форумът и цялото общество могат да бъдат променяни в немалка степен, стига да има желание за това от достатъчно на брой активни потребители. В противен случай ти и аз (в случая) оставаме глас в пустиня.

Поздрави,
      darkonebg
    • GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Aз имам, по-скоро имах преди да си форматирам компа над 200 ръце за анализ, но просто ми е неудобно след като няма раздел да ги пускам. И сега имам достатъчно количество ;)
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Първоначално публикувано от GramatikovBG
      Aз имам, но просто ми е неудобно след като няма раздел да ги пускам.
      darkonebg мислиш ли, че е единствения?
      Не че аз нямам идей ;)
      Предполагам на всички редовни потребители на форума ни е писнало да виждаме в Нови публикаци непрекъснато теми от срота на "50$" "проблем с бонуса" "тоя сайт е измама не ми дават 50$" и тем подобни тъпотии и да се чудиме как да ги отсяваме вместо да си разглеждаме на спокойствие нещата които ни интересуват ;)
      Можете да го направите да си избираме само от кои секции да ни показва новите постове.
      А да не говорим за идиотското решение което има за показвнето в кой форум има непрочетени постове. При всяко ново логване ти показва всички подфоруми в които има стики теми. Маркираш всички като прочетени и след 30 мин логваш пак и хоп изненада, пак във всички форуми има нови публикации ;)
      И естествено много други, но понеже не си е само нашия сайт и трябва да спазвате някои ограничения ми е ясно, че няма как да се направи изцяло по наше желание, но щом отварянето на подсекция в БГ форума трябва да е с разешение "свише" значи нещо в цялата работа е сбъркано.
      И последно, ако няма да правите секция за анализ на МТТ ръце поне кажете да ходим в англоезичния форум примерно. там поне гледам има "трафик"
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Ама пускайте си ръцете, какво ви пречи. То по друг начин няма да стане отварянето на този раздел.
      Форумът се разглежда отблизо от мениджмънта и те решават. Im just a messenger.
      Имах и много по-просто решение на проблема с последните публикации - темите от "въпроси - начинаещи" да не се показват в последни теми или в нови публикации, но отново глас в пустиня.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

За нас най-важно е качеството на форумите, които предлагаме и вашите нужди. Разполагаме с един добре подреден форум, в които се стараем да получавате бързо и ефикасно обслужване от страна на модераторите и анализаторите на ръце.

Създадох форума за SNG и МТТ дискусиите, за да можете там да си помагате относно MTT. Аз следя този форум и не виждам достатъчно трафик за MTT. Когато се увеличат дискусиите и броят заинтересовани потребители, с удоволствие ще обявя позиция за доброволен анализ на MTT ръце. Отново само от общността зависи кога и в какъв срок ще разполагаме с такъв анализатор и форум.

Относно новите теми, които ви "дразнят" - нормално е да има хора, които публикуват въпроси за своите $50 бонус. Ние предлагаме едно уникално училище и е нормално някои потребители да подхождат скептично. За нас е важно новодошлите да получават помощ, както от нас, така и от нашите членове. Мисля, че сте тук, за да се учите и да си помагате, ако скрием форума за новодошли кой ще им помага, единствено модераторите? Смятам, че нашата общност е доказала, че е задружна и всеотдайна и се надявам така да продължава и за напред. Ако нещо ви дразни, просто отидете към любимия си форум, а ако съберете търпение и нагласа, подкрепете модераторите и останалите потребители със своето мнение.

Моля не забравяйте и за функцията Любими във форума.

Поздрави,
      Деси
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Ето имаме конктретен пример за нуждата от МТТ анализ секция.
      Пуснал съм едновременно 3 МТТ и 3 СНГ ръце.
      Бах22 който е човека на чието мнение разчитаме в МТТ ръце, е погледнал само тези в СНГ секцията ако си имаше МТТ секция верятно веднага би ги забелязъл и коментирал.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей klavistratche,

Ще направим оценка на трафика през следващия месец и ще ви уведомим за плановете си. Виждам, че ти си пуснал няколко ръце там и разбирам, че се опитваш да подобриш играта си. Пуснал си ръцете си на 5-и, със сигурност ще има мнения и анализи от страна на общността, сега са празници в България.

Поздрави,
      Деси
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Само ще ви помоля да вземете под внимамие и количеството ръце публикувано в секцията за СнГ на въпросния формат за 18+ човека, които в по голямата си част са МТТ един вид просто са с точен брой хора ;) все пак нали точно това е турнир на много маси значи повече от 1 ;)
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Аз също съм за една такава секция. Моето предложение е ако се създаде нещо такова да се раздели освен по лимит или брой хора задължително да има секция и за Rush Poker. Защото смятам, че това нещо има бъдеще.
      :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за предложенията. Както споменах вече, следим трафика на форумите. Когато сметнем за необходимо, ще обявим позиции за доброволни анализатори и ще се направи MTT секция за анализ.

Поздрави,
      Деси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте MTT стратези,

Бих искала да ви уведомя, че започнахме работа по MTT форум за анализ на ръце и той ще бъде пуснат в близките дни. Благодаря за проявеното търпение и разбиране!

Поздрави,
      Деси
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравейте MTT стратези,

Бих искала да ви уведомя, че започнахме работа по MTT форум за анализ на ръце и той ще бъде пуснат в близките дни. Благодаря за проявеното търпение и разбиране!

Поздрави,
      Деси
      :s_thumbsup: :s_smile: Супер :s_smile: :s_thumbsup:
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Чудесна новина! Поздравления!

Поздрави, Владо
    • EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Наистина би било добре да направите такъв раздел. Много добро предложение, браво klavistratche. Напълно подкрепям и нямам търпение да имам свободно време отново за да мога и аз да поствам МТТ ръце!
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Злато
      В момента играя само МТТ и съм много "ЗА"!
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Радвам се, че усиления ми инат да пробутрам идеята за такъв форум сработи:)
      Предполагам в това имат пръст и всички които започнаха да постват МТТСнГ ръцете си в раздела за МТТ и СНГ страттегически дискусии, а не както беше практиката да се постват в СнГ анализи раздела.
      Благодаря за бързото решение и се надявам да ми остане повечко време, че МТТ не съм играл сериоззно от 2 месеца ако не и повече.
      TU на екипа за бързата реакция и ако трябва с нещо да се помага моля не се свенете да ни подканите. Предполагам всички ползватели на форума ще се отзовем.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря за желанието да помагате. Ще споделя повече информация относно форума в деня на неговото пускане. Ще се радвам да видя активност там и взаимопомощ от страна на потребителите.

Броят публикации (ръце) в дискусионния форум е един от основните фактори за решението да бъде пуснат този форум. Естествено, вашите желания са чути и се надявам, че ще подходите със същото желание, когато форумът е пуснат и другите потребители очакват вашите съвети.

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2