8*8 Mazagan Package(2000$)

• PaPi92
      PaPi92
      Black
      Спечелих пакет за този турнир, но не е сигурно дали ще мога да отида. Говорих с хората отговарящи за това събитие и те казаха, че пакета може да бъде използван от друг човек. Така че ако някой има желание, мога да му продам пакета, сумата ще я договорим, но няма да е висока.
      Събитието ще се проведе от 8ми до 11 октомври в Мароко.

Подробна информация може да намерите на сайта на залата(8*8poker).
      Но накратко, пакета е на стойност 2 000$ и включва:
      - 3 нощувки в супер луксозен хотел - http://www.mazaganbeachresort.com
      - 500$ за пътни
      - закуска и вечеря
      - вход за турнир на стойност 250 евро
      - безплатен транспорт от летището на Казабланка до хотела
      Също така, мога да ви помогна с намирането на самолетни билети, защото вече търсих.

Ако някой е заинтересован, да пише тук в темата или да ме потърси на телефон - 0883 357 305
      Ще се договорим за цената на пакета, но пак казвам няма да е много висока.

П.П. При сключване на сделка, ще се свържем с отдела отговарящ за събитието за съдействие.
  • 3 отговора
    • iherb
      iherb
      Начален
      Искаш да кажеш, че всичко ти е платено и осигурено и ти няма да имаш възможност да отидеш :facepalm: Човече, зарязвай всичко и си направи една незабравима почивка. Е, ако успееш да вземеш над 1000лв за пакета ОК.
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Успех с продажбата. Тея доста малко са отпуснали за билет. То до там отиване и връщане е 500евро+ :facepalm:
    • PaPi92
      PaPi92
      Black
      Бях намерил и по-евтини. Ако се намери купувач, бих му помогнал с намирането на билети.
      А ако не, ще направя всичко възможно да отида, но е по-вероятно да не мога и заради това реших да пробвам да го продам.