Безплатен капитал

• garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Не знам дали тук му е мястото , но много лошо първоначално впечатление прави подвеждащата реклама за началния капитал. Аз преминах теста преди седмица и пих една студена вода . Стана като " Тате каза , че ще ми купи колело , ама друг път". Не ме разбирайте погрешно , сайта е прекрасен и аз за една седмица от фрироли и МТТ и СНГ на нисък стак си ги изкарах , че и играта ми се подобри , но горчилката си седи ....
      Моето предложение е просто махнете подвеждащата реклама от сайта си(беше ми обещано на лично съобщение от модератора, че ще предаде по нагоре молбата ми)
  • 3 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей garsonieraRNMD,

Отново ти благодаря за предложението!

Причината тази реклама да стои на страницата ни е, защото тя е видима за потребители и от други държави, които са избрали да четат на българският вариант на страницата.

Реално предложението за безплатни пари за игра на покер продължава да е валидно, просто за съжаление към момента играчи от територията на България не могат да се възползват, поради това че няма такава зала.

Но веднага, след като се появи такава - отново ще могат да се възползват от него. В същото време, ако някой чете българската версия на страницата ни от друга държава, в която има такива зали - той може още на момента да използва тази възможност.

Поздрави,
      Александър
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Здравей Ачко
      Благодаря за изчерпателния отговор, а ако в бъдеще се появи такава възможност , ще можем ли да участваме в промоцията или тя ще е само за новорешилите теста .
      Поздрави
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей garsonieraRNMD,

Няма никакво ограничение във времето, в което може да получиш нашите безплатни покер пари. Когато отново имаме такова предложение, ти ще може да се възползваш от него.

Поздрави,
      achko