Skrill добавяне на банкова сметка

• Gamblercho
      Gamblercho
      Бронз
      Здравейте, уш добавих в скрила банковата си сметка , но ми иска верификация. Пише ми следното :
      You will receive a verification code in the reference field of a dummy deposit to the following account : .... .... .... Бихте ли ми казали как по точно ще получа този код?

Поздрави !
  • 4 отговора
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      В банковото ти извлечение,в този тема ще намериш нужните отговори.
    • Gamblercho
      Gamblercho
      Бронз
      Мерси за информацията! Значи да поискам от банката извлечението ми по сметката и там трябва да има код , който да въведа в скрил. Освен това четох , че щом сметката ми в покера е долари, тази в скрил в лева, и тази на банковата сметка пак в лева се отдрържали страшни такси?
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Приеми ме в лични.
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей Gamblercho,

Значи да поискам от банката извлечението ми по сметката и там трябва да има код , който да въведа в скрил.

Точно това трябва да направиш за да верифицираш сметката си, правилно си разбрал.

Още инфо - в тази тема.

щом сметката ми в покера е долари, тази в скрил в лева, и тази на банковата сметка пак в лева се отдрържали страшни такси?

От покер сметката ти към Skrill губиш само от превалутирането (което така или иначе трябва да направиш). А таксите от Skrill към банкова сметка/карта не мисля че са високи и са фиксирани и можеш да ги намериш на сайта им. За малки суми и ако не си VIP, бяха някъде малко под 2 EUR. Но тази информация не съм сигурен, че е актуална.

Поздрави,
      Деан :coolface: