AllAround Блог

• Gack00
      Gack00
      Бронз
      Здравейте!Време беше и аз да се разпиша във форума.Казвам се Ясен, на 23 от София.

Онлайн играя от края на 2006 с доста големи периоди на почивка.Някъде малко по късно почнах да играя и турнири на живо.В момента съчетавам и двете с прилична успеваемост(все още нямам голям удар в интернет,а на живо не играя повече от 50лв buyin турнири).В последната годинa и половина понамалих да играя NLHE за сметка на абсолютно всички възможни игри,които се сетите.Но към днешна дата с малко закъснение установих явното, парите са в NLHE ;)

Едновременно с този блог почвам и сериозната промяна в моята игра.Тя ще бъде съсредоточена във FullTilt, където ще грайндвам NLHE SNG(9,18,27,45)/MTT на нива 5 до 10 долара и лимит кеш 0.25/0.5 и 0.5/1 на 6 маси.Ще гледам да спазвам що годе прилично агресивен банкрол мениджмънт.Това значи, че няма да се хвърля да играя нпр. 24+2 турнири при каквито и да е условия.Това ще оставя за близкото бъдеще.През април ще играя почти ежедневно и ще поствам често развитието.Преди седмица взех HEM и дотук играта ми с него е подобрена многократно макар да е за малък семпъл.Да направя блог тук спомогнаха bah22(който ми даде доста ценни съвети относно SNG/MTT) и german224.Целта ми е да споделям проблемите по-пътя нагоре, да намера съвети за подобряване на играта ми и ест. ще ме видите да поствам доста ръце в съответния раздел.Графики от HEM ще пусkaм на всеки 200 SNGs и 50 MTTs.

FTP username: Gack00
      Банкрол към днешна дата: 386.59$ (имам още бонус за изчистване и 27% РБ към сайта)

Целта на блога е да ме мотивира допълнително, а в игрови план бърз прогрес (за разлика от досега нямам идея да си тегла каквито и да е печалби в скоро време,а да дигна нивата които да играя)

Както се казва да започваме!
  • 62 отговора
    • EthereaL
      EthereaL
      Злато
      А честито :) ! Добавен си в Любими и се надявам това да стане един много успешен блог. Успех по масите :f_cool:
    • bah22
      bah22
      Диамант
      Браво Яска! Крайно време беше да направиш и ти блог...
      Много успехи ти желай и бъди по-активен ако имаш нужда от помощ!

П.С. Честит имен ден на патерици! :s_grin:
    • german224
      german224
      Бронз
      Яска ей те е и тебе. Дано да ги побъркаш на СнГ формата и бързо да качваш лимитите. А на живо заедно викам да ги побаркаме заедно :P
      За големия удар на МТТ дано да е месец април - пожелавам ти един пакет за WSOP :) Хайде пълноценно и доходоносно грайндване по cash и SnG масите
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Време е за първи ъпдейт с това, което се случва по масите с мен.На първо четене да кажа, че играта на това ниво е доста абв и има достатъчно играчи донори.Е има и лоши серии някои дни, но като цяло всичко върви по план.Ето и малко цифри от моита игра дотук(като броим и една седмица преди да почна блога,когато почнах да играя във ФТ на това ниво) без да слагам МТТ,защото са малко и засега ги спирам.

9 man SNG #73 -22.7% ROI -91$
      18 man SNG #77 30.7% ROI +129.84$
      27 man SNG #64 80.8% ROI +284.28$
      45 man SNG #34 22.7% ROI +42.5$

След като си направих равносметка, тези с по 9 човека ги спирам перманентно.Не мога да си обясня тези цифри на фона на добрите резултати в другите.Пробвах и няколко супер турбо заради скоростта и добрия рейк,които бих правил.Със сигурност не си заслужават и по-добре бавна структура и повече място за игра.

По кеш масите играя малко(около 2К ръце и съм на нула),повече заради бонуса от тейк 2 в момента.Може би нямя и да играя много.
      Към днес имам 669.40$ банка, но ще играя на това ниво поне до края на месеца въпреки шанса скоро да мина на 10+1.Плана ми е да събера към 170-200 BI за 8,8 сателитите към 24+2 билети с по 18 човека.Това мисля да ми е и следващата стъпка, като след това да мина направо там със спечелените надявам се към 100 BI.

Това е засега.Не съм много активен все още във форума, надявам се да го промена.А и да не забравяме да мина на статус злато,за да мога да видя нови маериали на сайта.

Поздрави!
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Здравейте отново.
      Реших да направя някои промени в плановете за близкия месец и затова първо едно кратко обобщение на играта ми във ФТ за тези около 3 седмици.

Ще започна с кеша(основно full ring,но и 6-макс лимит 0.25/0.5).Много малко маси,едни и същи регове и това не ми хареса.

За SNG и MTT нещата от последния пост не са се променили.Все още ме е яд за гредите, които ударих в някои МТТ.Така например на 10+1 с 5000 начални чипа стигам 2/5 опита на последните три маси и отпадам гадно 21 и 27(играят го 800-1200 човека).Наистина турнирната игра е доста гадна понякога.За SNGs няма как да се оплача, само дето през деня се пълнят доста бавно.Ето я пълната статистика от двете:

Сега към промените в плана за действие.Места си банкрола в ПС,като ще изтегля част от него(гадно е, но винаги излиза нещо непредвидено) и ще започна днес/утре с 500$.Причините са няколко.

-повече кеш маси през цялото денонощие
      -същото важи и за SNG
      -имам запазени точки, с които да си поръчам релоад бонус както и съм вече на 50$ Stellar бонуси.
      -идващия Scoop (мисля да играя всички low турнири до един,както и да се класирам за няколко Mid).Малко ще сменя деня с нощ, но всичките турнири са със супер структура и си заслужава.Дотогава ще продължавам да си играя редовното, но ще скипна турнирите.

Ако на някой му е интересно да следи как се движа по масите, там съм си пак Gack00.

Поздрави!
    • EthereaL
      EthereaL
      Злато
      Айде успех и дано всичко да е наред на ПС масите :f_biggrin:
    • german224
      german224
      Бронз
      Аре Яска ще ги разбиеш :s_cool: , съветвам те да продължиш СнГ-то като се има предвид колко висока възвръщаемост имаш... да не спираш да ги побъркваш там.
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Здравейте отново.Мислех да не пиша ъпдейт до края на месеца, тоест докато изиграя около 1000СНГ в старс.Засега съм на 401 със следните резултати(играя по десет наведнъж,свършват за час):

#401 6,5$ 18man turbo ROI 13,9% ITM 30,4% Profit 363,5$

Просто исках да изразя удовлетворение от един успех.Преди няколко дни прехвърлих част от банкрола в bet365 заради един 100% бонус до 100$ и днес реших да пробвам няколко турнира с грайнда.Е на един 30+3$ NLHE станах първи за 1409$ и съм доста радостен,че най-накрая се случи исканото.Няма да досаждам повече, ще пиша пак преди SCOOP да кажа как са нещата.Сега банката ми е около 2250, но продължавам със същите СНГ.

• darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Бах не те ли е научил да не използваш 20BI BRM за МТТ-та :tongue:
      Честито за победата!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Честито за победата в турнира и успех занапред! :)
    • german224
      german224
      Бронз
      Евалата Яска :) Първия ти голям удар. Само така. Браво за големия успех :f_biggrin: Направо дърпаш бясно нагоре като за световно :f_cool: , трябва да почерпиш биричка като се видим :f_p:
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Благодаря за отзивите.Всъщност не ми е първия подобен успех, имам няколко такива преди.Но си е най-големия единичен удар досега за мен с малко над предишни.Значи за банкрол управлението си има обяснение.Използвах за този и още няколко турнира вчера парите, които бяха от бонуса и бях ги предвидил точно затова.Не съжалявам хах.

До скоро!
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Ето и малко инфо как се движа в турнирите от Scoop засега.Изиграха се турнири от 1 до 10.
      Взех участие във всички ниски без 8 като имам 4 кешвания.В номер 4 FL Badugi 15+1.5 след малко повече от 10 часа усилия завърших 17 от 2408,но исках определено финална маса.През изминалата нощ пък в номер 10 Limit STUD 33$ продължих надълбоко и станах 60 от 1731, като бях изнесен доста неприятно от дроу ръка срещу моите два чифта.Все пак до края продължавам да си гоня мойта финална маса.
      Изиграх и номер 6 PL 5Card draw средното ниво, след като се класирах през сателити.Там играх доста стабилно и за няколко бройки и заради няколко засечки отпаднах близо преди парите в бих казал доста трудна конкуренция.

Цялостно съм с две греди и движа на нулата(без загуби, без печалба), но продължам още днес с поредните два.Ще се пробвам да се класирам за mid PLO HU.Ще е голямо удоволствие за мен да го играя този турнир.Успех на всички останали, които играят тези турнири.
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Здравейте на всички, които следят блога.
      Случиха се доста неща от последния пост,макар само за няколко дни.
      Първо след като писах играх сателити с обща инвестиция 32$ за PLO HU Med турнира, спечелих два входа, но накрая запазих турнирните долари.
      Все пак играх на Low турнира и победих 5 или 6 човека и завърших 58 от 3898 и останах доволен.На фикс лимит омаха Hi/Lo също влезнах в парите и играх добре.
      Добрия резултат дойде тази нощ в PLO R+ ниското ниво.Не успях да ФТ завършвайки 11 от 3788 за 1457.
      Ето и една картина да украся темата, дано продължавам така.Има доста турнири до края и имам хъс за още.
    • bah22
      bah22
      Диамант
      Разчепваш го това PLO! Браво, продължавай в същия дух!
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Радвам се да споделя още един рън в 7 Game Mix от FullTilt MiniFTOPS.Завърших 5 от 2004, но за разлика от друг път тук мога да кажа, че не ми достигна стак и агресия за да взема повече.Просто при 5 лимит игри и трима лууз огромни стака е доста тежко, при все че капват постоянно.Още снимки за украса.Днес се продължава атаката.Общо 12 часа продължи този турнир, и ако не друго поне свикнах на тежки серии по масите. :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Поздравления Gack00! Добра работа :s_biggrin:

Казваш в уводния си пост, че си бил намалил NLHE за сметка на други игри и това явно води до добри резултати :)

Продължавай все така напред и нагоре!
    • german224
      german224
      Бронз
      Браво Яска вече спрях да ти броя ударите:) Удар след удар,печалба след печалба, успех след успех :s_biggrin: направо луд си. Хайде продължавай да ги съсипваш.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Nice
      Good game, sir

И аз играх този турнир, но за съжаление отпаднах преди парите.
      Добро постижение, дано следващият път го подобриш.

Best,
      Kukki :s_love: