Блогът на Виктор

• Viko88
      Viko88
      Бронз
      Здравейте, вслушах се в съвета на Деси и след като получих 'стартовия си капитал' от Кейк покер реших да започна блог.На първо място да се представя - казвам се Виктор, на 22 години съм, а покер играя от около 5 години във почти всичките му разновидности.Определям се като турнирен играч, но в последно време(период около половин година) наблягам на ПЛО(10$ и 25$ основно).Както казах знам правилата и основите на повечето игри, така че трудно бих променил игровите си навици, а от беглите наблюдения които имам върху сайта по-голямата част от материята ми е известна, тук съм за да работя главно върху дисциплината.Ще следя погреса си и ще поствам резултатите си в блога ми, а също така и някой интересни истории свързани с играта ми, и такива които не са чак толкова свързани... :s_grin: Стартов капитал: 50$; игри, които ще играя докато изградя някаква прилична банка - NLHE 10$, STT и MTT с входове между 1$-2$ като понякога ще си позволявам и турнири с по-висок вход, но в никакъв случай над 5$.След всяка сесия, някакъв 'по-голям' турнирен успех ще обновявам блога си с нова информация.Ами това е от мен...за сега...очаквайте включване по-късно.

Поздрави,

Виктор
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Viko88,

Привет отново!

Браво за блога, ще наглеждам как вървят нещата.

Имам един въпрос, при какви обстоятелства ще си позволяваш да играеш тези с $5 бай-ин и как смяташ успешно да прилагаш управлението на банката?

"Никога не харчи повече от 2% от наличните в сметката си пари за един Sit & Go турнир (без да се брои рейка/входната такса)."

Общността очаква да споделиш какви са плановете ти. :)

Успешен старт в Cake poker!

Поздрави,
      Деси
    • Viko88
      Viko88
      Бронз
      Много правилно и наблегнах върху 'понякога'.Предвид че както отбелязах имам известен опит и нямам проблем с точно тази част на микро нивата, мисля че мога да си позволя такива изключения.И това не нарушава банкрол мениджмънта ми в никакъв случай, най-правилно бих го опреличил със рейнджа на ръцете, които трябва да се играят.Ако винаги играеш по един и същ начин играта ти става механизирана и предсказуема.Точно за това мисля че няма да ми пречи на банкрол мениджмънта ако правя единични изключения за малко по-голям бай ин турнири.А софтуера на Кейк така или иначе не ми позволява да се регистрирам в турнири с входна такса над 2$ :f_grin:

Ъпдейт на банката:

в началото на сесията - 50$, в края - 58,09$; разлика - +8,09$

Ще почина да изгледам някой филм и по-късно ще пиша отново ако ми се играе.

Поздрави,

Виктор