Изграждане на банка с Fifty50

• bojurin
      bojurin
      Бронз
      Здравейте !

Няма смсал да си разказвам житието и битието , това не е сайт за запознанства.
      Играя покер от 2 години като само депозирам по 10-20$ които губя сащия ден. От 1 месец чета и гледам доста материали и подобрих играта си доста , като в един лош за мен ден след 3 бет бийта за 5мин се тилтнах и занулих отново.

Този път съм решил да се мотивирам и с тази цел започвам този блог. Имам желание да подобрявам играта си и да овладея тилта ( който пр мен е много ) , затова реших да си постава предизвикателство с което да се опитам да се стимулирам и да започна да играя сериозно а не за развлечение или хазарт.

Незнам дали някой ще чете блога но на мен лично мисля че ще ми помогне да се стегна и да играя разумно и да следвам някакви цели.

Започвам с 30$ банка да играя Fifty50 ,това са само 20 БИ но вмомента нямам възможност да депозирам повече а и мисля че със стегната и добра игра може да се изгради банка. Ще поствам ръце и графики с цел подобряване на играта .

Това е благодаря за вниманието и късмет че почвам по масите :)
  • 11 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Пожелавам ти успех, може да се видим на масите, защото и аз поиграйвам от време на време този формат :)
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      Дойде време да покажа резултатът от днес .
      Напражих една сесия от 110 турнира ж която имах момент между 30-40тия турнир кадето напражих 10БИ назад един след друг и цял ден се боря да ги върна.
      Вкрайна сметка ето го и резултата

Като си прегледах играта установих доста грешки които ще се постарая да изчистя. Мисля да пусна и ръце за анализ с цел подобряване на играта.
      Това е засега лягам 4е сам изморен и утре пак !
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      И така .. завърши и 2-рия ден от моето предизвикателство .
      Направих още 110 турнира като преосмислих играта си от вчера преди това
      и мисля че разликата е драстична.
      Дигнах от минус ЕВ на плус ЕВ и РОЙ 5% - което е доста относително
      защото става въпрос за 220 турнира само.
      Ето и 1 графика.

И така банката ми е 50$ , което ме кара да сам положително настроен и амбициран , сега лягам че доста се изморих от последната сесия .
      И утре пак по масите .
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.

20БИ стартова банка са напълно достатъчни за този формат, а ти вече си с 33 ;)

Само разумен БРМ и съм сигурен, че нещата ще се наредят ;)

Поздрави и успехи.
    • gelev
      gelev
      Бронз
      По колко маси едновременно играеш? И тези 110 турнира за един ден ли ги правиш?
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      Играя по 4 едновременно и да по 100 на ден това са около 4 сесии по 25 турнира,
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      vengeance77

Благодаря
    • bozhurin
      bozhurin
      Бронз
      Браво графиката изглежда много добре!Само не сменяй формата и не вдигай лимита преди да си направил стабилна банка.
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      Вчера направих 170 турнира и крайния резултат е 8 БИ назад :(

Та сега банката е 38$.

Днеска сам решил да направя 100 турнира но на Нормал не на турбо да пробвам там може би ИТМ ще е по-голям % . На турбо направих 400 турнира и сам 2$ назад :) . Ако и на нормалните е така ще трябва да преосмисля играта си изоснови или да сменя формата .
    • bojurin
      bojurin
      Бронз
      Направих 100 турнира с бавна структора и мисля че резултатът е доста по-добре , определено 6те продалжа с бавните и дано запазя резултатите .

Ето и една графика :

• bojurin
      bojurin
      Бронз
      Направих още 50 турнира днес като пробвах и 5 на 3.50 с които имах успех сащо , и така банката ми стана 85$ , сега лягам че сам уморен и утре продалжавам на 1.50 , като може да смесвам от време на време с 3,50