PokerStars - въпрос относно маркетинг код

• FCDunavRuse1949
      FCDunavRuse1949
      Начален
      Добър ден! Прегледах информацията за Poker Stars (http://bg.pokerstrategy.com/poker-stars/ - най-отдолу), която е дадена от Pokerstrategy и на какво се натъкнах - пише, че маркетинговия код е strategy-bg. А за получаване на началния бонус трябваше да въведа маркетингов код strategy-50. Въпросът ми е дали това е правописна грешка или има някаква разлика?
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей FCDunavRuse1949,

Кодът strategy-50 е за безплатния капитал. Ако вече си го получил обаче, ще може да се възползваш от депозитен бонус, а кодът за него е strategy-bg.

Поздрави,
      Деси
    • FCDunavRuse1949
      FCDunavRuse1949
      Начален
      Благодаря за отговора.
      И да попитам - работното време какво е? Защото от четвъртък чакам за бонуса, но ни вопъл, ни стон. :)
    • vladimir0v
      vladimir0v
      Глобален
      При положение, че събота и неделя са неработни дни, можеш и сам да си отговориш защо чакаш оттогава :)
    • FCDunavRuse1949
      FCDunavRuse1949
      Начален
      Знам, че е така, но все пак четвъртък няколко часа, петък цял ден и днес се очертава цял ден...минават 2 работни дни. Когато се поставят срокове все пак се спазват. :)
      Та конкретният ми въпрос беше кога им е работното време? За да знам да се надявам ли днес да има напредък по случая ми. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей FCDunavRuse1949,

Отделът за сигурност работи и през почивните дни, но в намален състав. Предполагам, че си получил имейл от отдела за сигурност. Моля да си провериш регистрирания с нас имейл адрес.

@ всички,

Моля правете разлика между отдел за клиенти (българския), които ви помага с вече преминалите успешна регистрация сметки и почива през събота и неделя, и отдела за сигурност, които работи и през почивните дни и ви обслужва на английски.

Поздрави,
      Деси
    • FCDunavRuse1949
      FCDunavRuse1949
      Начален
      Да, наистина, просто използвам различни e-mail-и за Poker Stars и тук, в сайта и се е получило объркване. Благодаря за отговорите. :)