Тракване на сметката

• Drail
      Drail
      Бронз
      Искам да си преведа парите от ТАФ към ФулТилт. Проверих и ми казаха, че сметката ми не е тракната през никой афилиейт сайт. Възможно ли е да се прехвърля към вас? :rolleyes:
  • 9 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Drail,

За изплащане на TAF пари не е необходимо сметката ти в Full Tilt да бъде тракната към нас. Това важи за Full Tilt, но не и за Mansion. Просто посочи, коя ти е сметката във Full Tilt и поискай изплащане на TAF парите.

Дали е възможно да тракнеш сметката си от Full Tilt към нас? Този въпрос трябва да зададеш на Full Tilt, но ако сметката ти не е нова, най-вероятно е ще да ти откажат. Все пак може да пробваш.

Поздрави,

Станислав
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Да наистина не прегърнаха офертата за тракване на вече съществуваща сметка. Ако взема парите от ТАФ във ФулТилт например, мога ли след това директно да ги изтегля и да ги депозирам в някоя друга зала, в която съм се регнал през PokerStrategy?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Да, можеш да си изтеглиш парите, веднага след като ги получиш.

За TAF плащанията няма никакви изисквания от наша страна. Може да правиш с парите си това, което пожелаеш.

Станислав
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Добре след като реших да си преведа парите към ФулТилт възникнаха някакви проблеми. От съпорта на ПокерСтратеджи искат да верификирам акаунта си във ФулТилт, а за да стане това трябва да получа код за верификация. Когато отнесох въпроса към ФулТилт те ми отговарят, че не съм обвързан с афилиейт програмата на ПокерСтратеджи, но мисля, че изрично пише, че специално за ФулТилт това не е необходимо?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Дори и да не си тракнат към нас, няма да има проблем с плащането. Предполагам, че е ставало въпрос за потвърджаването на имейл адреса ти във Full Tilt Poker и се надявам, че това вече е оправено.

Поздрави,
      Надя
    • Drail
      Drail
      Бронз
      Да мисля, че се оправих вече. Ужасно трудна е комуникацията със съпорта на FullTilt... направо могат да те вкарат в тилт :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ние в момента лобираме във Full Tilt Poker за подобряване на отдела им за обслужване на клиенти, дано скоро да се промени :)
    • Drail
      Drail
      Бронз
      От съпорта тук ми обещаха утре отново да се опитат да ми преведат парите. Ако има някакъв начин да ми съдействате ще съм много щастлив (искам да участвам във Take 2 промоцията на ФулТилт ;) )
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Щом от отдела за обслужване на клиенти са ти казали, че ще опитат отново, тогава всичко би трябвало да е наред.

Поздрави,
      Надя