За изпалщането

• 13 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ние винаги сме имали PartyPoker и Titan Poker като опции, за съжаление те обаче са блокирани в България.

Иначе - предвижда се този списък с покер зали да нарасне, например до няколко месеца ще имаме Moneybookers като опция за теглене.

Поздрави,
      Надя
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      А това ще вече върхът.Защото с всички приятели който са взели пари от тая опция ги теглят и не играят с тях.И става малко дълго Moneybookers->FullTilt->Moneybookers :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се, че това ще те улесни. Ние ще ви уведомим, когато тази опция вече е факт :)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      kriskovliza,оправи си заглавието че доста смешно звучи :D :tongue: :D
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Залагавието ми е перфекно.Аз съм приятелски настроен човек :D :D :D :D :D :s_love:
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      ОК :tongue: :tongue: :tongue:
    • frique
      frique
      Бронз
      За първи път мисля да тегля пари от "Покани приятел", но има неща които не са ми мн ясни. Четох в предни коментари, че парите могат да бъдат преведени в Фул Тилт, но на мен такава опция не ми се показва.Имам възможност само в меншън, титан и парти покер...Та въпроса ми е, какво да нарпавя, за да вкарам парите в Покерстарс, където играя?Или в най-лошия случай в Фул тилт?
      В интерес на истината, мислех че ще мога директно да ги преведа в Покерстарс, но за съжаление в този момент това явно е невъзможно.
      Благодаря предварително!
    • achko
      achko
      Бронз
      Хм току що погледнах и видях че при мен Тилт го има като опция? Може би трябва да имаш въведена сметката си за да ти го показва?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от frique
      За първи път мисля да тегля пари от "Покани приятел", но има неща които не са ми мн ясни. Четох в предни коментари, че парите могат да бъдат преведени в Фул Тилт, но на мен такава опция не ми се показва.Имам възможност само в меншън, титан и парти покер...Та въпроса ми е, какво да нарпавя, за да вкарам парите в Покерстарс, където играя?Или в най-лошия случай в Фул тилт?
      В интерес на истината, мислех че ще мога директно да ги преведа в Покерстарс, но за съжаление в този момент това явно е невъзможно.
      Благодаря предварително!
      Здравей,

Full Tilt Poker е опция само за играчи от България - възможно е твоят IP адрес да е чужд, или пък живееш в чужбина?

Това е така, защото играчи на територията на България нямат право да играят в Titan Poker и PartyPoker и така нямат много покер зали за избор.

За съжаление PokerStars не е сред платформите, към които можеш да изтеглиш средствата. Трябва да избираш между тези три, които виждаш в списъка.

Ние в момента работим над това, онлайн портфейлът Moneybookers да бъде интегриран като директна опция за изтегляне, но това за съжаление ще отнеме няколко месеца.

Поздрави,
      Надя
    • frique
      frique
      Бронз
      Получих парите от ТАФ в парти покер (всичко беше наред, за което ви благодаря).За съжаление, да кеш аутнеш от покер зала се оказа кошмар за мен.Първо си направих регистрация в мънибукърс, но чаках 5 докато ми проверят банковата карта.В крайна сметка, това се случи, след което преведох 25 $, което е минимум депозита в парти покер.Тъкмо си мислех, че всичко вече ще е наред и ще мога да депозирам, след това да ги изтегля в мънибукърс, но уви, в момента в който трябва да избера валидираната ми карта се появява съобщение, че от този тип карта немогат да се депозират пари за хазартни цели....След като един цял ден търсих решение на проблема, реших да депозирам нарпаво чрез банковата ми карта, а не чрез мънибукърс.За мое щастие се получи, но това далеч не беше края на моята борба с парти покер.
      Второ, когато се опитах да кеш аутна, ми изпратиха майл, че сметката ми в парти покер не е проверена и за да го направя, трябва да се обадя на съпорта им...Обадих се, потвърдих всичко, което ме питаха, но и това не беше достатъчно...
      След като за трети път пойсках да си изтегля парите от ТАФ заедно с моя депозит, получих майл, че това не е възможно, след като парите ми са преведени от друг акаунт в парти покер, за да играя с тях....Та за да успея да ги изтегля трябва да направя незнам колко ръце с истински пари за да постигна целта си.Тове вече преля чашата!!!Надявам се някой да е преживял това и да ми сподели по какъв начин е успял да се справи с този проблем.За останалите, които не са минали през това, се надявам никога да не им се случи !!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей frique,

Работила съм за компанията и знам, че трябва да завъртиш на масите 15% от сумата, за да можеш да ги изтеглиш. Компанията е много стриктна относно това и не правят изключения. Съжалявам за безбройните проблеми, които си имал.

Поздрави,
      Деси
    • frique
      frique
      Бронз
      Мерси за отговора!Искам да попитам какво точно ще рече 15 % от сумата.Аз го разбирам така : ако имам например 100 $, трябва да завъртя 15 $.Точно тук идва и недоумението ми относно "завъртя ".Би ли могла да бъдеш малко по конкретна по този въпрос? Благодаря предварително !
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Трябва да събереш 15% от сумата в PartyPoints.

Тоест, ако си изтеглил $100, трябва да събереш 15 PartyPoints, за да можеш да изтеглиш средства от сметката си.

Поздрави,
      Надя