Лаптоп

• 10 отговора
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      Вместо тези боклуци и вземи един ipad.
      Ще и е по-лек и по-удобен, по-дълъг живот на батерията, по-приятна работа ( ios e супер бърза и супер лесна за работа ), а тази резолюция на 15" е под всякаква критика, ще и подариш и очила скоро.
      Ако искаш да ти дам още предимства кажи ;)
    • Justri
      Justri
      Бронз
      http://www.technopolis.bg/b2c/details/512632/P11010101/Laptop-SAMSUNG-NP300E5Z-S03BG

ili

http://www.technopolis.bg/b2c/details/512637/P11010101/Laptop-SAMSUNG-NP300E5Z-S08BG

за 50 лева повече , но са си с видеокарта и Пентиум процесор.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Леле, голяма късметлийка приятелката ти :coolface: Айде да й е честит РД

Зависи за какво ще го използва. Дали ще е само за интернет или ще играе някакви тежки игри. От тия, дето си избрал, бих избрала тошибата заради гаранцията No Mather What.

Като цяло, ако в момента трябва да си купя лаптоп, бих избрала този с най-голяма гаранция, който би ми вършил работата.

DSJekov : Вместо айпад бих взела един киндъл. Амазон има огромна база данни със съдържание на прилични годишни цени - това е много по-добро, отколкото да се фукаш с някакъв айпад, който да използваш само за.... фукане :D
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      Tова за фукането е много грешно изказване, преброй функциите на киндъла, и пусни един аппстор видиш апп-овете за ipad :) да не говорим за качество и скорост.
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Като цяло не ми дреме, важното е че имам достъп до голяма база съдържание на много изгодна цена. Всичко останало е фукане: глей ма мене аз какво чудо имам с незнам-си-какво си. Нали знаеш, че най-доброто е това, което ще ти върши работа, а не това, което на всяка цена искаш да изкараш на показ всички да видят. а за i-продуктите имам собствено мнение, което хич не е положително, особено щом се отнася за качеството :)

Но да не спамим повече темата, мисля че BadBojo има идея какво да купи и е много нагло да се налага собствено мнение.
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      А ти колко i продукта имаш и ползваш ?
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      а ти колко киндъла ползваш?

няма да ти отговоря - това не е твоя тема, нито това е темата на темата. Ако не можеш да дадеш съвет, по-добре не се включвай. Мисля, че никой не е длъжен да ти чете спама.
    • BadBojo
      BadBojo
      Злато
      Със сигурност ще е лаптоп, тъй като си няма. Айпад в случай че вече има PC или лаптоп да, но за първи вариант не мисля че е уместен. Аз самият имам 4s, така че Айпада ще е за мен :)
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      В такъв случай по-добре и вземи 11" или 13". Тези са с наистина много лоша резолюция, да не говорим за хардуерът им или за батериите им.

Това е що годе по-добре. Двуядрен процесор, същата рам, същият хард, но този 1 килограм надолу ще го оцени :) , а и резолюцията е по-добре. Същата е но на по-малък екран ( повече пиксели на инч - по-малко ръбати и неясни образи - по-малко болка и мъка за очите ).
      http://www.technomarket.bg/products/09122925/asus-x301a-rx052d
    • BadBojo
      BadBojo
      Злато
      Благодаря ви за съветите, утре ще отида да ги разгледам на място и ще реша.