От къде да започна

• DoubleStandard
      DoubleStandard
      Бронз
      Здравейте. Понеже съм много сериозен относно покер обучението ми и играта като цяло, съм си отделил около 500$ с който мисля да започна. Като начало мисля че всички МТТ със варираща структура и payout до 5.5$ влизат в турнирите който мога да играя. Някакви идеи или коментари по въпроса?
  • 2 отговора
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Здравей
      Мисля , че е напълно достатъчен начален капитал за турнири 5-$ . Моя съвет е да изчетеш всички статии за които имаш статус , а така също и всички видео материали .Успех и внимавай с управлението на банката.
      Поздрави
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей DoubleStandard,

Като цяло да, тези турнири влизат рамките на доброто управлението на банката ти, с която мислиш да започнеш.

Личният ми опит е, че в турнирите с бай-ин до $5 играчите не се различават особено много. Най-вече в първите нива на турнирите. :)

Препоръчвам ти достъпните за теб стратегически материали като:

:spade: - стратегически статии (статиите ги има и във видео формат, така че просто избери кой метод на учене предпочиташ)
      :heart: - тренировки на живо (а ето и как да посетиш тренировка на живо: цък)
      :diamond: - видеоматериали (в момента са избрани само тези, които са за начинаещи и бай-ини до $11 вкл.)
      :club: - анализ на ръце за МТТ (а ето и как да публикуваш ръце: цък)

Надявам се скоро да имаш по-висок статус и достъп до по-голяма част от тях.

Освен това съвсем скоро ще можем да предложим още нещо за играчи като теб. :f_thumbsup:

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Александър