Ftp

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      не видях да има друга тема,та да попитам мислите ли да се върнете в FTP аз честно казано много сериозно се замислям не знам защо но просто все още ми си спомням колко и се кефех на тая заличка.
      Дори видях в ФБ и на още няколко места Isildur1 и Durrrr пак са в отбора на FTP
      и така де накратко аз ще се връщам там не,че ще има кой знае каква разлика може би отначало ще е фулл с яки промоции но повече го правя заради самият софтуер добри играчи и късметлии дето ни нерват и ни бед бийтват има на всякъде
      и btw някой ако има няква запазена история от ръцете в тая зала от лимити NL2-10/25 моля да ме информира може да измислим нещо
  • 2 отговора
    • Hellolzzz
      Hellolzzz
      Бронз
      Аз лично ще се върна и причините за това са няколко.В момента съм в някъв ъпсуинг и бързо се ориантирам да си избера 2-ра зала в която да цъкам,това е и едната причина да се завърна там.2-рата е,че софтуера изключително много ми допадаше,най-добрия(след ПокерСтарс разбира се). Ще е пълно с промоций в началото, а аз мисля да депозирам хубава сума която евентуално може да бъде придружена с приятен бонус, а и мисля, че залата ще се напълни с риби отначало,че и за напред,така,че...засега нямам съмнения, че ще се завърна :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      не видях да има друга тема,та да попитам мислите ли да се върнете в FTP
      Не търсиш където трябва! -> Ще се върнете ли във Full Tilt Poker?