Poker Lap Top

• 27 отговора
    • ZOBDOG
      ZOBDOG
      Бронз
      само DELL :nh
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Земи си Леново, възможно най-доброто !!!
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      http://laptop.bg/laptops-dell-Vostro_3560-dell_vostro_3560_5397063284719

За същите пари но 1920/1080 - няма да си извадиш очите като отвориш шест маси и ще виждаш кой колко е бетнал :)
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Според мен 15'6 екран ще ти е малък. По-добре 17инчов, а за покер не ти трябва супер мощен.
    • kindersind
      kindersind
      Бронз
      Първоначално публикувано от VaskataBuci
      Според мен 15'6 екран ще ти е малък. По-добре 17инчов, а за покер не ти трябва супер мощен.
      15.6' + монитор 21'/22' мисля, че е напълно ОК :)
      а относно мощността в момента съм с лап топ - Acer - AMD Turion 2x1.9 | RAM 2GB | 896 MB ATI RADEON | 160 GB HDD | и като пусна Опера + 4 зали + ХМ2 + 6-8 маси и почва да забива. Не знам какво ще стане ако вържа и 2-ри монитор ;/
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      DELL VOSTRO 3560 FULL HD

Аз съм с този лаптоп. За цената си е убиец. Освен всички характеристики , които можеш да провериш в описанието мога да кажа , че има много удобна клавиатура. Аз за моя лаптоп помолих да ми махнат фабричния хард и си сложих SSD диск + доплащане и отделно си купих един външен хард диск. Ако имаш нещо такова на ум няма проблеми. Хората са много точни ;)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Аз не съм някакъв компютърен гуру, но мога да ти споделя моите впечатления:

Първо бих те посъветвал, ако имаш роднини/приятели в USA, които могат да ти вземат от там да си вземеш от там. В момента съм с подобно Леново, на това което си постнал, като единствената разлика е, че РАМ-а ми е 6 ГБ, а процесора е i5.

Изключително съм доволен засега, като всичко си върви много добре. Играя засега на него (на малката резолюция) и на 6 маси не бих казал, че имам проблем, а когато ще си слагаш монитор не бих казал, че резолюцията е от кой знае какво значение.

Естествено при такива параметри не можеш да очакваш да имаш проблеми да заредиш 6 маси, ХЕМ и браузър.

Аз моя го взех за около $500, което си е доста по-ниско от тези цени, които ги има в БГ, а имам и ориинален windows, както и някаква антивирусна подарък.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      В тоя ред на мисли, които реди адаша искам да се похваля леко, че на 14.12.2012г. ще се сдобия с така желания от мен Apple Macbook Pro директно от Чикаго:

:fuckyeah

Както сигурно сте се досетили, вече съм пристрастен, затова успех и дано вземеш нещо добро и да ти върши работа. :)
    • Justri
      Justri
      Бронз
      параметри и размери на екрана?
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от Justri
      параметри и размери на екрана?
      Не знам дали към мен е отправен въпроса и се извинявам на автора за спама в темата му, но все пак не е 100% спам. :D

Та параметрите са тези:
      13-inch: 2.9 GHz
      2.9GHz dual-core Intel Core i7
      Turbo Boost up to 3.6GHz
      8GB 1600MHz memory
      750GB 5400-rpm hard drive1
      Intel HD Graphics 4000
      Built-in battery (7 hours)2

Тотал- $1,499.00
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      Най-доброто :)
    • bigfuture
      bigfuture
      Бронз
      Специално за покер не знам какъв лаптоп да ти препоръчам, но щом разполагаш с толкова много пари силно ти препоръчвам да си купиш Lenovo от G серията, има един модел горе долу 1300 лева беше, но ако имаш 1500 имаше един още по-хубав модел.

Например този ако си го губиш за 3,4 години напред можеш да забравиш за проблеми и нов лаптоп.
    • achko
      achko
      Бронз
      Хмм Паце,

Mac OS май не е най-добрият избор за покер играча? Ти си креативна личност и на теб ти трябва, но за покер определено sux. :)

Поздрави,
      achko
    • iherb
      iherb
      Начален
      И аз се каня да си купувам такава джаджа за 700-800лв :facepalm:
      Вие ме убихте с модели/цени. Няма ли да поевтинеят след време тия машинки - примерно компютъра ми струваше 700лв преди години, а сега можеш да си го намериш и за 150лв :D
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Хмм Паце,

Mac OS май не е най-добрият избор за покер играча? Ти си креативна личност и на теб ти трябва, но за покер определено sux. :)

Поздрави,
      achko
      Няма да е за покер. Вземам си го за неизменна дружка. :heart:
    • DSJekov
      DSJekov
      Сребро
      И за покер става, аз от мак играя.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей DSJekov,

Някои от покер залите имат Mac OS клиент, но други не. Също така, за да подкараш HM2 трябва да използваш някаква виртуална машина и т.н.

@ elpatseto Да ни поканиш на сватбата. :D

Поздрави,
      achko
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      Препоръчвам Lenovo - аз моя си го взех от USA (ако имаш приятел там най-добре) директно от сайта им- дори имат промоции за 100$ отстъпки. Моя го взех миналата година.. ето за ориентир колко дадох за каква конфигурация:
      display 15.6
      Ram 8GB DDR3
      2nd Gen Intel Core I7 - quad core. 2Ghz (turbo boost -2.9 Ghz)
      Video - Geforce GT555m - optimus - 1gb
      HDD - 750GB @ 7500rpm
      + windows 7 professional

цена: 920$ с шипинга - 100$ off за нова регистрация на сайта им
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей PokerPPP,

Това всъщност е интересно решение! Имаше ли проблеми с митница и т.н.? Какъв вид беше доставката?

Поздрави,
      achko
    • 1
    • 2