what is happening to me?

• human4e
      human4e
      Бронз
      Здравейте,казвам се Ивайло на 20 години съм и съм пристрастен...пристрастен съм към онзи момент в който съм флопнал нътс чек/каллнал съм флопа и турна,усетил съм ,че опонента ми е ударил борда и чеквам ривера чакайки да бетне за да вляза алл ин...да усетя как пулса ми се вдига,ръцете ми се изпотяват за секунди,кръвта навлиза в главата ми..всеки един от нас го е изпитвал мисля че това чувство е уникално..стига толкова глупости... :)
      От 2 години играя покер,преди година и половина научих за покерстратеги и г/д преди толкова и направих първия си депозит 10$ спечелени от лайв игра...започнах СНГ МТТ 0.10 после 0.25,1.50 ии след серия от губене на пушове АК вс 27о и подобни карти си казах ебати не искам да губя по толкова малоумен начин и се хванах с кеш,ССС-НЛ2,НЛ5,НЛ10 даунсуинг...реших да играя СГС защото това си е реал кеш без спор ;) НЛ2,НЛ5,НЛ10 иии се стига да момента в който съм сега..

От началото на лятото всичко се промени мислех си,че е нещо нормално даунсуинг доста съм чел за него много оплаквания съм виждал, изпитвал съм го 1-2 пъти в леки варианти..после се върнах от началните видеа и статии четох четох четох погледнах забелязах няколко грешки в мисленето си поправих ги ..уви и това не помогна...началото на септември започнах да чета изцяло психологически материали защото просто не издържах...днес ударих момента който рано или късно знаех ,че ще дойде но се молех да е след много много време загубих 3/5 от банката която бях достигнал което рязко в главата ми се появи като вик за ПОМОЩ...На никого не му се слушат уплавания няма и да ги правя..
      Цели:
      1.Излизане от ТИЛТ в които съм от 2 месеца :heart:
      2.15-20к ръце на месец :heart:
      3.достигане на 5000ВПП в старса (до края на годината)
      :heart:
      Жалки цели бих казал...но от хоби в което се забавлявах в момента нямам желание да отворя покер масите и го правя изцяло на сила може би..
      НЕ правя блога за да е интересен на когото и да е било,прочетох стъпките за успешен блог,правя го за да помогна на мен и на играта си :)
      btw Ico бе да си пускаш блога ,че ся няма де да се забавляваме :coolface:
      ИИ поздрав за всички негри по масите :D
  • 11 отговора
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.
      Я си посни всички криви на графиката и евентуално статс последния месец, че ми се струва, че това не е просто даун ;)
      Поздрави.
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Играя ФР ZOOM НЛ10 по 2 маси с хот кейс сеттингс..преди играех нормални маси по 8 ,но рибите на зоома ми се видяха повече и смених..започвам да се мисля да се връщам към нормалния формат ето статса който имам като цяло:

Харда на пц-то ми изгоря с другите статистики това е само от лаптопа(от началото на юли) Лимп/Кал20 правя с 22-99 , в позиция отварям с АJs,AQs,AQo вс опоненти с голям % на сибет и са от MP..Напоследък гледам да намаля % на сибет на флопа беше на 90 :facepalm: :facepalm: вс стеал съм изключително слаб като цяло с качването си на НЛ10 това ми бяха основните цели за подобрение...както се вижда не съм ги подобрил тоест не работя добре върху играта си и мисля ,че заслужено и губя пари заради това :)
      За графиката не те разбрах искаш да ти снимам по отделно всеки един голям спад на линията?
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.

1/ Префлоп
      -12/7 е много зле! Много лимпваш и много колд колваш, както и колдаш ООП. Отварящ лимп го забрави! Разшири си рейнджа от КО и БУ като за начало, до 25% КО и 35-40% БУ. Вдигни ВПИП/ПФР до нещо поне 16/14 или 15/12.
      -Много нити 3бетваш разшири си стойностния рейндж или си направи поляризиран рейндж +блъфове. От КО, БУ, СБ, ББ трябда 3бета драстично да ти се качи.
      -Колове от блиндовете ООП ги намали до минимум
      2/ Постфлоп
      Сибета на флопа ти е доста висок, а на търна е прекалено висок. Тайдни малко постфлоп с твоя нити рейндж трябва да валюбетваш яко и да не се вкарваш във филми и да бетваш, защото така те кефи.
      Покачи агресията на флопа за сметка на търн и ривър. На търна много ч/р и на ривъра също.

Поздрави.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      От малкия блинд отваряш , колкото от бутона?Предполагам в ЗУМ не е кой знае колко фатално в предвид , че доста натискат бутона за бърз фолд но все пак...Иначе това с опан лимпването наистина е кофти.Просто не го прави дори и да не знаеш защо.
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Първоначално публикувано от vengeance77
      Здравей.

1/ Префлоп
      -12/7 е много зле! Много лимпваш и много колд колваш, както и колдаш ООП. Отварящ лимп го забрави! Разшири си рейнджа от КО и БУ като за начало, до 25% КО и 35-40% БУ. Вдигни ВПИП/ПФР до нещо поне 16/14 или 15/12.
      -Много нити 3бетваш разшири си стойностния рейндж или си направи поляризиран рейндж +блъфове. От КО, БУ, СБ, ББ трябда 3бета драстично да ти се качи.
      -Колове от блиндовете ООП ги намали до минимум
      2/ Постфлоп
      Сибета на флопа ти е доста висок, а на търна е прекалено висок. Тайдни малко постфлоп с твоя нити рейндж трябва да валюбетваш яко и да не се вкарваш във филми и да бетваш, защото така те кефи.
      Покачи агресията на флопа за сметка на търн и ривър. На търна много ч/р и на ривъра също.

Поздрави.
      Вчера направих 1 сесия 3к ръце...като полагах старание в пот които да не съм аз агресора пре флоп да не влизам,получи се 10/8 като лимп/калл20 22-99 от междина позиция ми се случваше доста(до колкото разбирам вие твърдите ,че това е грешка ,но защо по таблица така е дадено) ,често АJs+ ги трибетвах в позиция.
      25% КО и 35-40% БУ не за ли изключително много дори за зоом...явно диапазона ми от позиция наистина куца като погледнах в Equilab все пак аз играя тайт дълги маси не знам дали ме разбрахте...ако започна да отварям с всеки 2 ръце от БУ няма ли да съм лесен за манипулиране от СБ и ББ дори и като съм в позиция? Взех рейндж който мисля да използвам:
      КО 22+, A9s+, KTs+, QTs+, JTs, T9s, 98s, 87s, ATo+, KTo+, QTo+, JTo
      БУ 22+, A2s+, K9s+, Q9s+, J8s+, T9s, 98s, 87s, 76s, 65s, 54s, A8o+, KTo+, QTo+, JTo, T9o, 98o
      Но дори той ми се вижда много широк ,може би просто аз не съм свикнал.. ;)
      При ударен сет нали точно на турна и ривера трябва да чек/рейз защо да ги гоня от пота още на флопа..или да ги донквам? :) Ето и една ръка от снощи точно по повода:
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Преиграй ръка

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $7.55
      SB:
      $6.21
      BB:
      $8.73
      UTG1:
      $14.29
      UTG2:
      $20.64
      MP1:
      $6.40
      MP2:
      $4.63
      MP3:
      $10.00
      CO (Hero):
      $11.82

Preflop: Hero is CO with 4, 4.
      2 folds, MP1 raises to $0.29, 2 folds, Hero calls $0.29, BU raises to $0.48, 2 folds, MP1 calls $0.19, Hero calls $0.19.

Flop: ($1.59) 4, T, J (3 players)
      MP1 bets $1.00, Hero raises to $3.00, BU calls $3.00, MP1 calls $2.00.

Turn: ($10.59) T (3 players)
      MP1 bets $2.92(All-In), Hero raises to $6.00, BU folds.

River: ($19.51) J (2 players)

Final Pot: $19.51.
      Results follow:

Hero shows a full-house, fours full of jacks(4 4).
      MP1 shows a full-house, jacks full of tens(J K).

Hero wins with a full-house, fours full of jacks(4 4).
      MP1 wins with a full-house, jacks full of tens(J K).
      На флопа изчислих ,че 67% от пота се пада към 3.30-3.50 ,но исках да задържа играча от МП1 и го направих малко по малък...
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Такаа...снощи ходих на шоколадово парти в Авеню-Варна и мога да жака..ПФФФФ майкоо...в 2 часа се появиха две танциорки съблякоха се само по жартиери и започнаха да се мажат и ближат с шоколад финети..едната КАКВИ ГЪРДИИИ...по-хубава жена гола не съм виждал гола може би няма и да видя...Размечтах СЕ :facepalm: :D
      Да почвам с покера:

Не знам как да започна дори..интересен месец хареса ми ,мисля че се поучих направих много грешки ,но ги осъзнах,прегледах и се надявам за напред да не ги повтарям иначе наистина много...много грешни каллове..започнах да полагам старание да определям реинджове..успява до 3-4 ръце поне доста често ги реадвам..дауна или каквото беше там свърши сигурен съм , въпроса е от тук на нататък да показвам една игра която да е успешна защото като гледам срещу какви играчи играя и как ми вземат парите ме е срам от себе си честно..! :facepalm: През следващия месец ще наблегна на подобряване на 3 бет в позиция и от СБ и ББ и привикване на реиндж от БУ и КО(пре флоп) голямо намаляне на сибет извън позиция И ще се боря за по-смислени потове(пост флоп)...Остават ми 1к VPP до 50$ годишната цел мисля ,че е доста постижима...
      Господи искам да ти благодаря...благодаря ти ,че съм се родил през века на най-хубавите жени..! :coolface:
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Здравейте напоследък нямам време да си анализирам играта,да пиша...цъкам остават ми 800 VPIP до 50$ и и започвам да му виждам края...планирам депозит в Full Tilt макър и старса да ми е много удобен ,няма как покера е игра в която трябва да се приспособяваме и покерстарс в момента ми е по-малко изгоден :)
      Днес пробвах един интересен вариант на кеш стълбица бях чел някъде за нея..за първи път играх така НЛ2 правя стак и половина и дигам на НЛ5(пример за СГС 3$+) поцъках направих 2500 ръце от НЛ2 до НЛ50,като най-печеливш ми бе НЛ25 и се чувствах доста добре...+3 стака съм като това го смятам за добра сесия.. :) Направих и малко точки...напоследък зех да мисля какво да правя и ФПП точките като в VIP Store>Micro Prices> за 958 точки има едно много готино суичарче което следя още от както беше 2500 ФПП точки и съм му хвърлил поглед ,но го обмислям :) Защото искам да ги обменя може би за $$ за по-голям депозит в ТИЛТА..Ако някои играя Rush покера би ли ми казал впечатленията си от него там..? :D

Засякох 100 кила в една дискотека в кенефа..не го заприказвах човека ко да му се бъркам в готиния живот ,а й след 2 мин той още не беше излязал,явно си чертаеше нещо човека,да скучае ли? :coolface:
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Събрах си всички ръце от началото на годината:
      КРАСИВО

Добрата новина е ,че виждам тузове редовно през 150-200 ръце още по добрата е ,че са печеливши ,а най-добрата е разбира се не са в мойте ръце защото там са моите попове :D :D :D ?(
      1.Блога ми е пълен фейл :D
      2.За покера не знам просто какво да коментирам мисля ,че дори няма какво...обмислям вариант да си изтегля мижавите останали парички(да не си тровя нервите)като си оставя банка за НЛ2....знам ли...играе ми се..супер много...но не ми е кеф от 8 от 10 сесии да са губещи...
      3.Реад(основната цел) напредвам..наистина срещу редовните се усещам как ги надигравам уви...нередовните надиграват мен :D
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Гледам, че си се надъхал да рисуваш нашите хубави зелени планини :)
    • human4e
      human4e
      Бронз
      Като не мога да играя...поне да се науча да рисувам викаш ;)
      Ръце няма какво да слагам не виждам смисъл аз играя АБЦ покер по таблици само стандартни ситуации...тъпото е ,че при същите тези стандартни ситуации губя пари...някои да кажи на тези хора ,че 3бет калл НЕ Е +ЕВ МОЛЯ ВИ СЕ...а като ударят сета как да не им се изплати то и маимуна в рейнбоу без дроуове може да си изиграе сета в такъв пот без значение в или извън позиция си...
      Започнах да правя и елементарни грешки..направих 1 сесия на омаха зоом..ей много съм луд,най-добрия..В губенето на пари :facepalm: Добавяме и 1 пияна сесия ии се появи момента...аве къде ми изчезна ДИСЦИПЛИНАТА и всичко което съм чел...
      Рейка ще си го направя даже мисля силвер стар да си хвана да може и тези ФПП точки малко да ги дам...мисля да седна на нормалните маси и да заеба този зоом ;)
    • human4e
      human4e
      Бронз
      От последния ми пост до сега не съм играл, направих си малко почивка от която имах нужда..Появи се раке състезанието на покерстарс за Българи което ми даде и нова цел ;)
      Мисля за тези 20 дена да направя 30к ръце на НЛ10 с надежда да са достатачни за топ100...целта ми за тези ръце е да не изляза на - и да зема някоя др. точка..
      Другия ми пост ще бъде чак след края на състтезанието...
      ОТ сега ви пожелавам честит 8ми декември и нека го направим както трябва..! :pokerface: :pokerface: