Pokerstrategy България

• didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Вчера както си пих бира с един приятел стана въпрос че играя отвреме на време покер онлайн и той се запали, като обещах да му помогна с няколко съвета и как да играе в начало без да влага собстени средства.

Веднага се сетих за Pokerstrategy от където съм тръгнал да си градя BR и решил да поразглдал раздел Промоции да видя какво мога да го посъветвам.
      Еми меко мазано останах разочарован. Година и половина след като аз почнах от тук няма вече нито начален капитал ,нито дневни фреероли, нито някакви нови идеи които може да зарибят по някакъв начин нови хора.
      Поглеждайки обаче в английската общост се оказа че все пак всичко това си го има само че българите не са облаглодетелствани да ги ползват.
      Има 6 дневни фреерола от които 0 за достъпни за българи. От 7 седмични за депозирали само 2 са за българи (тук пак има поне 2).

Моля Pokerstategy помогне и кажете как да го запаля по играта през вашия сайт след като очевидно сайта не е това което е бил преди година.

За статиите и тренировките не ми говорете защото човека няма да седне да гледа и чете неща още от 1вия ден и това да му скапе цялото желание за игра. Човека иска да се забавлява!

И следващия въпрост към Вас е запада ли сайта за българската общост и какви са перспективите за в бъдеще.
  • 17 отговора
    • hess1985
      hess1985
      Бронз
      За статиите и тренировките не ми говорете защото човека няма да седне да гледа и чете неща още от 1вия ден и това да му скапе цялото желание за игра. Човека иска да се забавлява!

Здравей,

Той щом иска да се забавлява, без да се обучава, какъв е смисала ПС да му дават каквото и да е, така и така ще загуби всичко още първите дни. От личен опит ти го казвам, докато даваха $50 няколко приятели препоръчах, където играем покер заедно, абсолютно никой не издържа повече от 2 дена, с изключение на един, който дори не знаеше правилата на покера, но с учене само той успя да ми докара $25 :D
      Ако иска безплатна игра да си изтегли Унибет, там има много фрийроли, не е нужно да депозира :)

Успех!
    • Ribcho
      Ribcho
      Бронз
      +1 за hess1985 :f_biggrin:
    • tvenelin
      tvenelin
      Бронз
      За съжаление запада сайта повечето промоции са направени за напредналите играчи
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей didomarinov,

Благодаря за споделеното мнение!

В английската общност разполагат с предложения за безплатни пари от $10 в различни зали, но за съжаление тези покер зали са блокирани от самите покер оператори за територията на България.

Колегите ми от бизнес отдела, отговарящ за предложенията от покер операторите, води преговори за нови алтернативи, които да бъдат достъпни и за играчи от България, но към момента няма финализирана оферта от страната на залите. Ние правим всичко възможно да имаме безплатни предложения за българските играчи, но нещата зависят и от интереса и решенията на самите оператори.

Твоят приятел може свободно а се свърже с нас и ще му помогнем да си избере зала. Ако няма сметка в Ladbrokes Poker, може да разгада предложенията там: цък.

Разполагаме със списък и информация за PokerStars: виж тук.

Относно това, че няма да чете стратегическо съдържание в началото, това не е правилно, защото ще забави процеса му на развитие и ще доведе до парични загуби. Затова и винаги сме предлагали тест, преди да предложим безплатни пари. Когато отново предлагаме безплатни пари за България, ще има задължителен тест.

Поздрави,
      Деси
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      И аз поканих миналата седмица един приятел, който се е запалил покрай нас и му обясних, че да играе с play mon или фрийроли не е много добре. Казах му да се регне да си прочете статиите да изкара теста и да почне да играе с началния капитал, но уви такъв няма. И аз имам ч въпрос.

Имам 15$ от покани приятел, но могат да се теглят 50. Като поканя някой новак в играта в ПС и няма начален капитал как аз ще ги вдигна тези 15 до 50 като той няма да депозира. Тези 15 в сметката ми са dead money, тъй като дори и статус никакъв не мога да си купя с тях или софтуер някакъв, а без начален капитал няма как да каня хора и те да депозират (логиката е че повечето, които играят вече и депозират вече са членове на ПС).
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей PokerPPP,

Както споделих по-горе, правим всикчо възможно да осигурим предложение за безплатни пари и за България. Моля да се запознаеш с публикацията ми по-горе.

Многократно сме споделяли, че относно парите от Покани приятел, няма как да намалим сумата за плащания, тъй като това са изисквания от страна на нашите партньори Neteller & Skrill.

Твоите $15 ще бъдат по сметката ти, а ти спокойно можеш да насочиш приятелите си към залите по-горе или да попиташ екипа ни, накъде да ги насочиш за безплатна игра с предложенията на партньорите ни.

Работим над подобряване на нашите услуги и взимаме предвид вашите предложение. Благодаря за отделеното време и предложения, PokerPPP!

Поздрави,
      Деси
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Той щом иска да се забавлява, без да се обучава, какъв е смисала ПС да му дават каквото и да е, така и така ще загуби всичко още първите дни

Здравей Hess1985

За да се запали някой и да седне да чете и да се учи първо трябва да му е интересно. Ако му кажа седни чети това, това и това което ще ти отнеме Х на брой часа, а пък после ще играеш знай че никой няма да се навие.
      Не казвам че ученето е маловажно, напротив за всеки напреднал играч то е задължително.
      Но за човек който играе белот от 20 години (незнам някой да е чел много как да играе билот ) най вече защото играе с приятели и му е интересно надали това е най добрия начин да го "зарибя".

Идеята ми бе да му кажа: ето виж тук има турнири за които не трябва да ползваш лични средства тъй като не си готов да играеш съссобствените си пари.

Не е ли целта на сайта да привлича нови играчи да инвестира в тях някакви пари било то с начален капитал или с фреероли и да очаква х% от тях след време да им носят $$$ с генерирания от тях рейк в бъдеще?

Аз съм започнал да играя покер от преди 6 години с play money. 1 година съм играл само play money и от 2к ги направих 1 000 000 в Fulltilt. Играя все още не заради самите пари а заради тръпката.
      С времето започнах да чета и да се развивам и да печеля истински $$.

Целта на тази тема бе насочена най вече към екипа на PokerStategy. Въпроса ми бе и все още е защо да го накарам да се регистрира през сайта а не му кажа направо - виж тук има фреероли направи си регистрация и почвай да играеш, а аз ще ти обяснявам с полседствие.
      За мен това е най-лесно.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей didomarinov,

Преди всикчо - ние сме покер училище, а съдържанието ни е безплатно. Твоят приятел все още може да се възползва от безплатното ни покер обучение и да разгледа стратегическата секция, която ще му помогне да играе печелившо от самото начало: Стратегически статии и видеоматериали.

Поздрави,
      Деси
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Преди всикчо - ние сме покер училище, а съдържанието ни е безплатно

Колко да е безплатно всичко като повечето материали и тренировки искат по висок статук който се трупа когато ви правим рейк? Тези начални материали ги има във всеки един сайт.

С това няма как вече за зарибявате нови хора.
      Но както и да е. Надали ще успея да получа някакъв отговор от това което стандартно пишете във всяка една тема.
      Ще му кажа просто да си направи регистрация в някой сайт и да си прави кефа с фрееролите там.

Поздрави
      Данаил
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Основната ми идея на тази тема бе в това че другите общости в сайта предлагат много повече неща за да накарат един играч да започне развитието си през вас. Било то фреероли, зали и т.н.

И въпросът който поставих е какво българската общост може да предложи на играчите от България. Но вече разбрах - статии и стратегии.

Пак благодаря за отговорите.

Поздрави
      Данаил
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      [quote][i]

Ще му кажа просто да си направи регистрация в някой сайт и да си прави кефа с фрееролите там.

Поздрави
      Данаил[/quote]И когато след няколко месеца започне да играе по високи лимити, да прави по приличен рейк и установи, че примерно не участва в определен рейк рейс на ПС, а би могъл, какво ще му обясниш. Е, ако целта му е да си цъка фрийроли цял живот за кеф, няма нужда от статии и видея.
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      Благодаря Деси,
      към момента моята надежда е, че хората които аз съм довел на някакъв етап ще решат да играят в тракнатата към вас зала отново, защото никой начинаещ не иска да депозира пари преди да се чувства готов да играе. Проблема при мен е, че може би 80% от хората, които съм довел са тракнати към Full Tilt :D . Дано да им е останало по нещо или нещо да ги привлече към тази зала следващия месец като отворят наново.

ПС: Голям shit e че доста от залите са затворени за играчи от България, т.е това е основния проблем и ПС няма какво да направи :(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от didomarinov
      Основната ми идея на тази тема бе в това че другите общости в сайта предлагат много повече неща за да накарат един играч да започне развитието си през вас. Било то фреероли, зали и т.н.

И въпросът който поставих е какво българската общост може да предложи на играчите от България. Но вече разбрах - статии и стратегии.

Пак благодаря за отговорите.

Поздрави
      Данаил
      Здравей отново Данаил,

Създали сме списък с предложенията на различни покер зали, вече ти дадох и линк. Това е налично за България и не зависи от нас самите, а от покер залите, вече го обясних. Разбирам разочарованието ти и ние не сме доволни от ситуацията, но няма как да заставим даден покер оператор да промени фирмената си политика, дори и да искаме. Водим преговори и това е всикчо, което можем да направим на този етап.

Обучението ни е безплатно, защото ние не искаме допълнителни пари или рейк. Получавате същите условия, както ако нямате сметка при нас, но отгоре на това и много промоции, допълнителен рейкбек, награди, фрийроли, фрийроли за депозирали и др.

Специално за България в момента съм организирала съвместно с покер залите 2 промоции: в bet365 & Labrokes Poker. Без депозит обаче, няма предложение и това не се определя от нас. Въпреки това, ако се чете и играе успешно и двете промоции за чудесни!

Нормално е да имаме статуси и изисквания, все пак по този начин успяваме да изградим бюджет за ново съдържание. Съдържанието струва пари, но ние правим всичко възможно, въпреки трудния момента за българската покер сцена, да имаме редовно нови материали и тренировки. Пример за това е и новата безплатна редовна МТТ тренировка, обявена тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      И когато след няколко месеца започне да играе по високи лимити, да прави по приличен рейк и установи, че примерно не участва в определен рейк рейс на ПС, а би могъл, какво ще му обясниш. Е, ако целта му е да си цъка фрийроли цял живот за кеф, няма нужда от статии и видея.

За тези които правят доста приличен рейк мисля има доста по-добри сделки из нета, както и винаги може да смени залата и да се тракне към някого чак тогава.

Но докато дйде това време той трябва да започне все от някъде.
      Ти коато си почвал да играеш покер знаел ли си какво е рейк рейс?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от didomarinov
      И когато след няколко месеца започне да играе по високи лимити, да прави по приличен рейк и установи, че примерно не участва в определен рейк рейс на ПС, а би могъл, какво ще му обясниш. Е, ако целта му е да си цъка фрийроли цял живот за кеф, няма нужда от статии и видея.

За тези които правят доста приличен рейк мисля има доста по-добри сделки из нета, както и винаги може да смени залата и да се тракне към някого чак тогава.

Но докато дйде това време той трябва да започне все от някъде.
      Ти коато си почвал да играеш покер знаел ли си какво е рейк рейс?
      Ние предлагаме най-добрите предложение съвместно със своите партньори. Ако имаш информация за по-добри условия, ще се радвам да ми споделиш, за да изискаме такива от партньорите ни.

Поздрави,
      Деси
    • didomarinov
      didomarinov
      Бронз
      Здравей Деси

Не се и съмнявм че правите всичко възможно за да предлагате най доброто което можете но просто изразих моментното си разочарование.
      Надявам се за вбъдеще да има още много и все по добри промоции за български играчи.

Ние предлагаме най-добрите предложение съвместно със своите партньори. Ако имаш информация за по-добри условия, ще се радвам да ми споделиш, за да изискаме такива от партньорите ни. Поздрави, Деси

По-добри условия има в много зали но за съжаление те не са част от вашата партньорска мрежа. Затова и аз от няколко месеца играя в зали които не са през вас.

Един последен въпрос - кога последно сте представяли нова зала с която си сътрудничите?

Поздрави
      Данаил
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      За да стигне човек който само е чувал за покер до извода,че може да изкарва пари от покер е нужно време.Първата стъпка за това е да се зариби,което най-лесно беше с началния капитал от Покерстратежи.То е ясно,че няма да се случи с всеки,но нямаше да се случи и с мен.В момента смятам,че 50-те долара ги върнах с доста добра лихва.Така или иначе още не се е появил човек който като му кажа,че играя покер и това ми е дохода, да го е приел насериозно веднага.