Kубрат Пулев vs Kличко

• chokata
      chokata
      Бронз
      Някои ако може да даде линк да изгледам мача повторението,че се каня от доста време,а сега мога,а немога го намеря.
  • 26 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Е те играха ли въобще?
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Да,нашия го пребил като куче :)
      Сега Kличко иска 2013 па среща :facepalm:
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Trolling or just epic failing? Защото и двете не са много добре..
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Първоначално публикувано от chokata
      Да,нашия го пребил като куче :)
      Сега Kличко иска 2013 па среща :facepalm:
      Не мога да разбера майтап ли си правиш или нещо много сериозно си се заблудил? :facepalm:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      :facepalm: май беше срещу Устинов

пп.Cега видях че се отлага за 2013
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Малко си се объркал а ? :D :facepalm:
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Ето го с Устинов тук
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Нищо и срещу Кличко ще е така :coolface: ,,не гледам много бох,ама тогава много се говореше за това,а разбрах че го мачкал много сериозно и за туи,да видя как го вкарва в кома тоз уж най-големия :)
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Ето го с Устинов тук

Намерих го,аз се чудя що го няма мача Кличко,а тои не го е имало,а си мисля че 2013 ще е реванш за титлата на нашия :facepalm:
    • iherb
      iherb
      Начален
      Здравейте,
      И аз не ги чаткам много, но според мен е възможно такъв мач изобщо да не се състои поради простата причина, че освен Кубрат Пулев, право да предизвика Кличко има и Александър Поветкин. И е много вероятно руснака пръв да играе за титлата, понеже от Кобрата и неговия щаб разбрах, че първо ще изиграят още 2-3 мача със посредствени противници преди да се борят за титлата. Та дотогава очаквам Поветкин да е изнасилил Владимир и следователно Кобрата ще се бие за пояса точно срещу него.
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Поветкин ще играе с някъв друг и победителя играе с Пулев и чак след това победителя ще срещне Кличко, така че мач с Кличко моне и въобще да няма... скоро.
    • iherb
      iherb
      Начален
      Това ли е последната информация :) Ако ти е налесно източника, може ли да го постнеш за да прочета?
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Първоначално публикувано от iherb
      Това ли е последната информация :) Ако ти е налесно източника, може ли да го постнеш за да прочета?
      http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2741407

Всъщност съм се объркал. Други двама ще се бият първо и след това победителят ще срещне Кобрата, а Поветкин не се споменава.
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Единствената "официална" информация е тази: http://corner.dir.bg/news.php?id=12258501
      Всеки ден е различно и само мениджъра на Кубрат е наясно какво и кога ще се случва.
      В бокса няма много официални неща като цяло,а мач може да няма скоро с Кобрата и Кличко,просто защото не е толкова известен/обичан по света и няма да изкара на организаторите на мача толкова пари ,колкото други ,дори да не са добри колкото него.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Колкото и да съм за Кобрата някъв вътрешен глас все ми казва,че просто няма как да се справи с Клитчко има...но този ден трябва бог да е българин и да му е дал доста късмет.
      Относно мача с Устинов....няма какво да коментирам мутиралия руснак беше толкова бавен....дори не знам дали нанесе повече от 4-5 удара на нашето момче но доколкото помня 1ният от тях беше доста тежък...както и да е,просто му беше като движещ че чувал нямаше как да не го бие докато кличко е много бърз със много по дълги крайници много по голям опит...и като цяло е "по"
      наистина ще бъде един невероятен мач ако се състой
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      Колкото и да съм за Кобрата някъв вътрешен глас все ми казва,че просто няма как да се справи с Клитчко има...но този ден трябва бог да е българин и да му е дал доста късмет.
      Относно мача с Устинов....няма какво да коментирам мутиралия руснак беше толкова бавен....дори не знам дали нанесе повече от 4-5 удара на нашето момче но доколкото помня 1ният от тях беше доста тежък... докато кличко е много бърз със много по дълги крайници много по голям опит...
      наистина ще бъде един невероятен мач ако се състой
      Напълно съм съгласен с теб
    • CookieMonster2
      CookieMonster2
      Глобален
      То е добре да подкрепяме нашия, обаче Кличко е машина. "Пребил го, като куче" :facepalm: . А дано! Да не стане обратното само, че тогава ще е много неловко след толкова силни думи. Ако въобще се срещнат някога...
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      не се взима така титлата на шампион ;) само т'ва ше ви кажа
    • phillllip
      phillllip
      Бронз
      Кори Сандерс /rip/ нокаутира Кличко още в първия рунд преди години. Мисля че Кубрат е с доста добър шанс, но мач едва ли ще има до края на другата година. Другия проблем е че и Кличко и Кубрат са слаби боксьори и докато първия има слава покрай батко си, втория е неизвестен - което означава че няма да има голям интерес към мача, дано поне нащо момче вземе 5-10млн. за труда който е положил.
    • 1
    • 2