Какво става ?!

• Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      ебават ли се с мене 2ри път вече им пращам снимки и те казват, че не се четат вярно не е като сканирана снимка обаче се чете перфектно :@ и ми пише на английски данните са ми на български подяволите какво искат от мен :@

Ето това пише

thank you for sending the ID Card. I m so sorry, but I could not read
      it. Could you please send us a more sharp picture?

Best regards,
      PokerStrategy.com
      -----BEGIN PGP SIGNATURE-----
      Version: GnuPG v1.4.9 (MingW32)
      Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org/

iQEcBAEBAgAGBQJLswsMAAoJEMmW43m9POQPHqMH/A4fyKxohswDa+s0aoeufFA2
      9cO9L7pITgH8VPhJMKYTm/tHtIBM4Exi6hHoylL9mwJDdg3gvYBUJYHpxjzn+UY4
      htHUyQO5GQArBktluz8NYax9GPHLnS46PQauNYFZPp4Iaaqx4OdRKXli1LmtZ6sy
      feUvJIEJLGchzRhE+Sdp4Ie2YpV82S64xMJy/U7Dx1nYcIlOBsMQqH1+vV+r9XL9
      BgHYmhl5SCf5jyJ/rzhK1FQeAKlzDfUTJUu7tq7KMzdjXpOFm7LrJ9Mp6BQiu/Ql
      tF+ySP+GGjf0k8RrwMQE7dJguSL6NSY1ixW22q1pJE/TszeDdsnpY3px5myBiPw=
      =LLmZ
      -----END PGP SIGNATURE-----

__________ Information from ESET Smart Security, version of virus signature database 4986 (20100330) __________

The message was checked by ESET Smart Security.
  • 12 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е да е станала грешка. Ние обаче не можем да проверим. Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, за да може проблемът да се разреши възможно най-скоро.

Поздрави,
      Надя
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Щом ти пишат,че не се чете явно е така.Иначе няма как да ти правят проблем :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      сканирай картата в някоя компютърна зала или твой познат или използвай някъв добър фотоапарат вместо телефона
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Мойте ги правих с уеб камерата ми. Важното е да са на фокус и да се четат.
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Аз преди съм правил много опити с камера 2мб и нестана,след това като си взех нов телефон 5мб още първите снимки и станаха.Така че 2мб колкото и да се опитавате няма как стане според мен
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      имаш предвид мегапиксела но не се бъркай че е от това мойте снимки са с 0,7 мегапиксела телефон и сканирана карта но треаше да напрая около 10 снимки от различно разстояние за да ми се получи
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      хах снимах ги с апарата ми 10 мега пиксела и не стана :X ... ясно е,че сега като отида на работа утре ще ги сканирам, но тази снимка с личната карта до лицето ми как да я направя не ми е ясно ... ( в смисал немога да се сканирам с лична карта до главата ) ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Svetleto,

Отделът разполага с изисквания за качеството на снимките и щом са те помолили трябва да ги изпратиш отново. Не знам как е станало така с тази камера, но не можем да ги приемем според изискванията на отдела за сигурност. Моля те помоли някой да те снима и дано стане.

Поздрави,
      Деси
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      аз утре като отида на работа ще си ги сканирам няма проблем : ) а тази снимка с личната карта до лицето трябва ли и там данните да се четат или е нужно само да се вижда,че снимката на личната карта е същата като тези на сканираните, защото тогава вече говорим за снимки с голямо ама голямо качество...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Svetleto,

Трябва да се чете информацията и на тази снимка. Не мисля, че трябва кой знае каква камера, но гледай светлината да е подходяща. :)

Поздрави,
      Деси
    • Svetleto
      Svetleto
      Бронз
      е за да ми се вижда лицето трябва да е от разтояние, а това разтояние е проблем за четенето на данните ... такаче иска качествена снимка за да се чете от такова разтояние ... :?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Просто приближи личната си карта по-близо до фотоапарата и фокусирай върху нея.