Игри на карти за истински пари освен покер

• 10 отговора
    • CookieMonster2
      CookieMonster2
      Глобален
      На белот няма как да стане. Едва ли ще намериш нещо такова. Всички тези залагания, транзакции, данъци и т.н. не може да се организират от Сульо и Пульо. Повечето малки казина са клиенти на по-голяма мрежа. И игрите са им стандартни...Виждал съм някакви откачени игри по залите, обаче те са популярни на запад. Няма да те огрее сварка онлайн :D .
    • SoHmNigredo
      SoHmNigredo
      Бронз
      Представи си следния сценарии . Пускаш се на белот ти с напълно непознат играч и незнаеш колко разбира . С/у теб играят 2ма приятели дето си лафат и по skype :) . Как ти се струва ? Иначе за игри на карти можеш да погледнеш сайта на Унибет .

ПП - надявам се не съм нарушил правилата на форума
    • CookieMonster2
      CookieMonster2
      Глобален
      Двоен пост...
    • mataresseforever
      mataresseforever
      Бронз
      Пробвай се тук -редактирано-.
      Зарибяващо е , аз цъкам с PlayMoney.
    • niki6a87
      niki6a87
      Бронз
      @CookieMonster2 и SoHmNigredo - конспирациите са ми ясни дай да не ги коментираме.Ако знае някой сайтове за игри на карти за ИСТИНСКИ ПАРИ да пише пак ако ще и на война да е :D или пък ако има не се сърди човече за кинти в нета :roto2:
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      има табла
    • niki6a87
      niki6a87
      Бронз
      Да за табла знам!Моля да споменаваме само ако има сайтове за други игри на карти освен покер и черен петър :coolface: за истински пари!
    • CookieMonster2
      CookieMonster2
      Глобален
      Entraction и Мicrogaming май предлагаха някакви откачени игри, ако не се лъжа. Може да провериш навсякъде, те са няколко мрежи, сваляш софтуера и разглеждаш.
      Спомням си май в Entraction имаше някаква луда игра. Започваш с една скрита карта и една открита. Раздават ви още три (ако не се лъжа) карти и накрая една обща. И на всеки рунд е Пот лимит :facepalm: . Пет рунда бяха май. Играят на 0,05 (блинд мисля) и се стакват за по 30 евро накрая. Напълно побъркани повечето. Аз ей така се набутах 20 евро, започнах с попове, а онзи другия с някакви тъпни. Залагам мощно, беше маниака на масата и накрая му излезе някакъв смешен стрейт. И направо се отказах...
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Първоначално публикувано от CookieMonster2
      Entraction и Мicrogaming май предлагаха някакви откачени игри, ако не се лъжа. Може да провериш навсякъде, те са няколко мрежи, сваляш софтуера и разглеждаш.
      Спомням си май в Entraction имаше някаква луда игра. Започваш с една скрита карта и една открита. Раздават ви още три (ако не се лъжа) карти и накрая една обща. И на всеки рунд е Пот лимит :facepalm: . Пет рунда бяха май. Играят на 0,05 (блинд мисля) и се стакват за по 30 евро накрая. Напълно побъркани повечето. Аз ей така се набутах 20 евро, започнах с попове, а онзи другия с някакви тъпни. Залагам мощно, беше маниака на масата и накрая му излезе някакъв смешен стрейт. И направо се отказах...
      Играта,за която говориш се казва Телесина,непопулярна разновидност е на стъд покер,играят я разни скандинавски геимблари и това е верно най-вариативната игра,която съм играл така да се каже :D ,има си някаква стратегия,стартови ръце,но не я препоръчвам на никой.В същата мрежа има още една-Соко(скандинавски стъд),там вече е друго,може да се пробва човек,но пак си е покер де.
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      соко е яка. в 24х покер има и 5кард омаха хай/ло, също е фън, като хората се стакват с неща които не стават и за ПЛО8 :D няма никакви регове, щото тракърите не работят с тоя формат, няма обучаващи материали и масите са малко.