Къде е таз обратна връзка ;)

• klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche
      .....

Сега по темата с предложенията,
      Предлагам нов раздел за анализ на ръце в който постваме префлоп развитието и ние взимаме ролята на лошия, а анализиращия ролята ни. така избягваме анализи като "залог на флопа ми харесва", 'кво му е анализиращото на това изречение не е ясно.

За да не разводнявам мнението спирам до тук. Ако някой, дори и потребител, не е разбрал някаква част от него, моля да ме извини и информира, ще се постарая да разясня.
      Първоначално публикувано от achko

Относно предложението ти - ще го предам на darkonebg.

Поздрави,
      achko
      Някакво развитие?
      смятам ще е много интересно на потребителите и самите анализиращи точно този тип анализи, който съм предложил в една друга тема която нямам желание да раздвижвам :)
      Все пак achko преди повече от месец трябва да е предал нагоре :)
  • 1 отговор
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Първо, нека да се извиня, тъй като за пръв път виждам това предложение :facepalm:

Второ, анализи от рода на "залог на флопа ми харесва" без аргументация не са желателни, освен ако причината не е абсолютно тривиална. В противен случай анализът трябва да съдържа причините за емоционалната привързаност на анализатора към дадения ход.

Сега, към предложението - звучи интересно, само че не ми е напълно ясно как ще се случва на практика. Моето предложение към теб е да отвориш тема в съответния стратегически раздел:

No Limit
      SnG и МТТ

Най-добре направи първият пример, за да видят всички как точно работи това и дали има приложение като раздел за анализ на ръце например.

Очаквам темата с интерес, убеден съм, че и много други ще се включат в нея.

Поздрави,
      Камен