Покани приятел - пълна глупост,ЛИЧНО МНЕНИЕ

• sergo233
      sergo233
      Бронз
      Не съм влизал отдавна - но лошо впечатление ми прави,че 100 хиляди долара се хвърлят за няколко месеца в промоция покани приятел,а фрийролите от залите на покерстратеджи ги няма изцяло,освен такива за депозирали.
      Поне ги дайте хората ди си ги спечелят с игра - барем повече научим с игра,а не некви томболи "на случаен принцип" и със "стриктни проверки",защото един приятел ви пропиля преди време 3-4 начални капитала и проверките ви не ми вдъхват ама грам доверие :rolleyes:

Плюс тва се предполага - че тука средната ни възраст е 23-4,демек нашите приятели са заети хора,със изградено ежедневие и хобита и тва да поканиш 15-20 човека,както пишат някои,означава чисто спамене по фейсбуци и социални мрежи за покерстратеджи....или измами.

Това ли целите? =) И това ли ви е политиката за вбъдеще?
  • 2 отговора
    • presencelol
      presencelol
      Бронз
      Тези пари дето PokerStrategy "хвърлят" за тяхната промоция Покани Приятел им се явява един вид инвестиция. Те са си компания със работещи хора, които се изхранват по този начин. Някак си не върви да я карат на фотосинтеза и да наливат пари като донори да правят кефа на другите.

А заради такива тарикати като "твоят приятел" спряха да дават начален капитал на потенциални играчи, от които би имало някаква полза и никой не те задължава да спамиш по социални мрежи. Просто стимулират, ако имаш някой приятел, който би се заинтересувал и има намерение да играе покер, просто да се регистрира през PokerStrategy като освен да спечели парични средства или знания друго няма да им стане.

Моля, ако греша, съответните лица да ме поправят.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей sergo233,

Разбирам желанието ти да има повече фрийроли, но организирането на такива не е въпрос само на наше желание, но и въпрос на политика на залата. Имаме не един или два редовни такива, както ежедневни, така и ежеседмични, а също така и познатите ви за $10 000.

Както споменах обаче, организирането им е въпрос и на желание от страна на залата, както и правила в мрежата, ако се намира в такава и за това не могат да бъдат провеждани такива във всяка зала, която желаем.

Препоръчвам ти да се запознаеш със следната тема, Важна информация за покер пазара, в която ще научиш причините защо не могат и по-скоро не трябва да се извършват действия, които на пръв поглед са благоприятни. :f_thumbsup:

Извън тях, ние се опитваме да правим разнообразни промоции, с които да награждаваме членовете си.

Също така - развитието в покера е комбинация от игра, натрупване на опит и обучение. Това означава, че не е достатъчно само да предоставяме безплатни пари под една или друга форма, за да бъде постигната основната цел на PokerStrategy.com - играчите да се развиват и да стават по-добри.

Поздрави,
      Александър