Заблуда с безплатните пари....

• SSephirotHH
      SSephirotHH
      Бронз
      Здравейте! Днеска на обед след няколко опита да премина теста най-накрая успях, :] След като го преминах ми бе съобщено че ще ме спонсорират с 10$ в (pokerheaven). След като попълних цялата форма ми бе съобщено че до рамките на 48-часа ще ми бъде направен превода във въпросната зала.... Но уви!!! Получих съобщение в което пишеше че са ме отрязали с глупава предпоставка че не съм изтеглил (pokerheaven клиента от техен линк...) Никъде не бе изрично споменато че.......... Трябва да изтрия ако имам Съществуваш "pokerHeaven"клиент и на ново от техен, линк да изтегля клиента в които ще ми бъде преведена въпросната сума? (Мистериозно и незнайно защо трябва да изтегля на ново същия клиент... ?( ) Както и да е.. Беше ми споменато че могат да ми преведат 10$ в друга партньорска зала... И да си избера една от посочените в линка.. След като прегледах линка видях че партньори са им само "pokerheaven" интересно ми е как ще ми ги преведат 10-те пикливи долара в залата от която ми бе отказано.... Добре хора! Отказах се от ваще "10$" не ги искам!!! Надявам се да спите спокойно... Просто не бе нужно да ми губете времето напразно и да слагате такава подвеждаща информация.... Лека вечър на целия екип! :fuckyeah

П.П 3-ма мои приятели които са и ваши стари абонати. Бяха свидетели на регистрацията за попълване на формата.. Интересно ми е как ще реагират след като им съобщя вашата наглост да заблуждавате...???? :fuckyeah
  • 15 отговора
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Сега ще се навъдят едни разбирачи да злорадстват и ще кажат неща от рода "Е ти пък за 10 долара ли си... Ей покерстратеджи даите му 5-6 долара бре" това беше цитат от една друга тема като съм променил само цифрите! А проблема си е налице.. !
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Честит 1-ви пост във форума
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей SSephirotHH,

Можеш да получиш безплатните покер пари само в покер зала, в която нямаш предишна регистрация. Щом вече си имал инсталиран клиента на Poker Heaven, предполагам че вече си имал сметка там и това е причината да не получиш бонуса.

Надяваме се в най-скоро време да има и още зали, в които може да се получават безплатните ни пари за покер. Когато това стане, ще можеш да се възползваш от тях.

Поздрави,
      achko
    • mys7ical
      mys7ical
      Бронз
      Не бяха ли 50 долара ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей mys7ical,

Безплатните покер пари в момента са $10. Повече информация за това може да видиш ТУК.

Поздрави,
      achko
    • drakona25
      drakona25
      Бронз
      По добре давайте 1 $ начален капитал, че с 10 ще фалирате :D , а не може ли момчето просто да си е инсталирал софта без да се регистрира, аз залагам 10 $ че пак нямаше да му дадат парите ???
    • Ribcho
      Ribcho
      Бронз
      офф как сте заревали всичките за тия 10$ и 1$ няма да ви дадат хората много ясно след като дори не си правите труда да проучите точно при какви условия ги дават.. видели сте безплатен начален капитал и айде юруш.. това да не ви е Пищова дето ви раздава вафли и кебапчета.. естествено че няма да ви дадат и цент.. щом не сте прочели всички условия вие няма да прочетете и една статия и само ще похабите капитала с няколко залога :facepalm: :facepalm: и после всичките сте все излъгани.. а тея дето искате повече пари.. я се замислете безплатен обяд къде има бе будали :D хаха.. айде по живо по здраво :fuckyeah
    • kimid
      kimid
      Бронз
      Днес като видях бонуса не знаех дали да се смея или да плача. Преди 2 дена си инсталирах и направих регистрация в покер хевън :] изядох се от яд..
      Иначе имам няколко други сайтове не инсталирани приложения и без рег.
      Аз си практикувам в ПС и исках да разнообразя и да видя как е другаде. Уви 2 дни след регистрацията ми в хевън пускат бонус точно там.
    • aniomanio
      aniomanio
      Бронз
      редактирано
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от kimid
      Днес като видях бонуса не знаех дали да се смея или да плача. Преди 2 дена си инсталирах и направих регистрация в покер хевън :] изядох се от яд..
      Иначе имам няколко други сайтове не инсталирани приложения и без рег.
      Аз си практикувам в ПС и исках да разнообразя и да видя как е другаде. Уви 2 дни след регистрацията ми в хевън пускат бонус точно там.
      Здравей,

Първо, добре дошъл във форумите на PokerStrategy.com! Аз съм Камен и съм покер експерт тук.

Относно случая ти - наистина, не особено приятно, но добрата новина е, че в най-скоро време би трябвало да имаме и алтернативни зали за безплатните пари.

Междувременно, защо не се представиш на останалите покер стратези?

Представи се!

Поздрави,
      Камен
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Аз имам регистрация през ПС в Хевана,и не съм депозирал,играх само фреероли и не ползвам залата!Въпроса ми е верно ли давате 10$ там,понеже аз съм член и съм тракнат и уж всичко е ок,и сега гледам,че имало безплатна игра,и как мога да ги взема?Въпроса ми няма нищо общо със"селяни" и др. такива чифути,а просто сега се сетих и питам,каква е историята! :D
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей whiteJaul,

За съжаление, ако имаш вече съществуваща сметка в Poker Heaven, не е възможно да получиш безплатните покер пари там.

Поздрави,
      achko
    • svet90
      svet90
      Бронз
      а аз след като съм получавал едно време от началния капитал бих ли могъл да получа тези 10$? ако си направя сметка там? :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей svet90,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

Безплатните ни пари за игра на покер могат да бъдат получени само веднъж. Понякога обаче провеждаме специални промоции и даваме допълнителни безплатни пари за игра на покер. Ако бъдеш избран за получаване на такива в Poker Heaven, ще ти изпратим съобщение с указание за това. :f_thumbsup:

Ще се радвам, ако бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • tedito
      tedito
      Бронз
      10 $ :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: