Има ли някои?

• 11 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от igdesign
      Има ли някои които е взел бонуса от 50$ без да е трябвало да праща снимки на документите?
      Aз!
      Беше отдавна обаче :tongue:
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Първоначално публикувано от igdesign
      Има ли някои които е взел бонуса от 50$ без да е трябвало да праща снимки на документите?
      Аз също, беше миналата пролет, ако това има значение
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Я тоже ...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      И аз, беше преди почти две години и нямах специални преференции, защото дори не знаех, че един ден ще работя тук. :)

Поздрави,
      Деси
    • nikatab
      nikatab
      Бронз
      И аз го получих без да пращам снимки, но на всичките ми приятели които поканих им бяха потърсени.

ПП: аз го получих преди 1-2 месеца.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      И аз съм взел бонуса без предоставяне на документи.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Документи се изискват на произволен метод. Няма какво толкова да се каже по темата. Мерки за сигурност винаги е имало и ще има, това е в интерес на потребителите ни и техните права и задължения.

Поздрави,
      Деси
    • Negreanu1976
      Negreanu1976
      Бронз
      Здравейте на всички!

Това с документите е направо уникално!? Не искате ли за 50 $ да ви изпратя и военната си книжка, и акта за раждане, и трудовата си книжка и дипломите си за завършено образование??? Как може да правите хората на маймуни за някакви 50 $? Защо никъде в началото не сте написали колко документи трябва да ви се изпращат, а първо трябва да минавам тест, да си правя сметка в някякъв покер сайт и едва след това става ясна уловката. Трябваше да се сетя още отначало, че има нещо гнило. Само че исках да ви повярвам и затова се хванах на въдицата. Може би ще ви трябва и свидетелство за съдимост... Информацията, която изисквате е ПРЕКАЛЕНО ЛИЧНА.

Харесах много сайта ви, за което ви благодаря! Но ми се струва че много прекалявате с личните данни, а това определено не ми допада. Играя покер в над десет сайта, внасял съм и съм теглил пари и НИКОГА, НИКОЙ не ми е искал всичко това. И то определено не за 50 $. Просто прекалявате! Не мислите ли? Смятам, че играчите които са ви избрали за ментори и посещават вашия сайт не заслужават такова отношение.

Интересно ще ми е да разбера как мислят и други потребители?
    • superchumbo
      superchumbo
      Бронз
      "Този който плаща, поръчва музиката, пък ти ако искаш се хващай на хорото".

Относно проверката - и на мен не са ми искали копие от документите, но това беше преди година.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Здравейте на всички!

Това с документите е направо уникално!? Не искате ли за 50 $ да ви изпратя и военната си книжка, и акта за раждане, и трудовата си книжка и дипломите си за завършено образование??? Как може да правите хората на маймуни за някакви 50 $? Защо никъде в началото не сте написали колко документи трябва да ви се изпращат, а първо трябва да минавам тест, да си правя сметка в някякъв покер сайт и едва след това става ясна уловката. Трябваше да се сетя още отначало, че има нещо гнило. Само че исках да ви повярвам и затова се хванах на въдицата. Може би ще ви трябва и свидетелство за съдимост... Информацията, която изисквате е ПРЕКАЛЕНО ЛИЧНА.

Харесах много сайта ви, за което ви благодаря! Но ми се струва че много прекалявате с личните данни, а това определено не ми допада. Играя покер в над десет сайта, внасял съм и съм теглил пари и НИКОГА, НИКОЙ не ми е искал всичко това. И то определено не за 50 $. Просто прекалявате! Не мислите ли? Смятам, че играчите които са ви избрали за ментори и посещават вашия сайт не заслужават такова отношение.

За съжаление се налага да изискваме документи за самоличнист, за да се предпазим от два сериозни проблема:

1. Хора, който не са пълнолетни, а се представят за такива.

2. Хора, който вече веднъж са получавали $50 начален капитал и искат да си направят 2-ра или дори 3-та регистрация, за да получат бонуса няколко пъти.

Не забравяйте, че винаги имате избор. Дори и да не използвате началния капитал, винаги можете да използвате бонусите за първи депозит и да си създадете покер сметка чрез нас. По този начин ще трупате strategy points и ще имате достъп до повече ресурси от сайта ни.

Поздрави,

Станислав
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от Negreanu1976
      Здравей и на теб,
      мисля, че на този въпрос може всеки сам да си отговори.
      Имаш два подхода според мен:
      Първият е подобен на цитат
      Който отнема свободи за да осигури сигурност, задължително ще изгуби и двете ...

Втория е да се замислиш реално върху нещата. Какво може да се направи с твоите данни на физическо лице. Без банкови сметки, без кредитни карти... Без нищо.
      Нима вярваш, че с копие на лични документи е възможно да ти се навреди. От какво се притесняваш ми е чудно. Кражби, измами от твое име, теглене на кредити с твои данни .... :D
      Това го има само по филмите, повярвай ми. Ще те питам нещо друго, както си имаш каско на колата и случайно ти е изчезнал единия от обявените ключове и на другия ден колата изчезва, колко е голям шанса да ти се изплати колата от застрахователя.... И в тоя ред на мисли би ли изпратил снимка на ключа от колата вместо личните си документи за верификация и не се ли оказва, че един ключ е много по важен от личната ти карта що се касае до загуби (материални)...

За мен е важно да има контрол, щом тук има твоите ТТ данни знам, че ще ти е много трудно да ми навредиш. Ако опиташ знам как да те намеря. А не от ФулТилт да ми обясняват как не могат да ми предоставят данни за човек с над 800 опита да ми кракне акаунта за 5 дена, защото не е теглил или депозирал пари при тях. Имат едно голо IP ... всъщност 11 IP-та !!!
      Ако при регистрацията имат по-сериозни мерки за сигурност това щеше да е лесно решим проблем, а сега чакам да ми пуснат акаунта с миризливите $90 ...