СнГ турнири

• pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      искам да попитам като играя СнГ турнири получавам ли точки тука защото знам че за точки се изисква рейк а в много сайтове за рейк ръце приемат само кеш масите а пък аз предпочитам СнГ турнирите защото там съм печеливш играч
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Да, ще получаваш strategy points, когато играеш турнири. Броя точки зависи от входната такса за турнири.

Поздрави,

Станислав
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      аз играя на 1+0.20 това значи 5 турнира 4 точки така ли
    • pokerboby
      pokerboby
      Сребро
      Аз също играя турнири на една маса с вход от 1-2 $. И съм забелязъл, че това колко точки ще ти бъдат дадени зависи от :
      -Входната такса на турнира.
      -Мястото, на което завършваш.

Може и още неща да има. Аз предполагам, че е някаква формула.
    • Collossus
      Collossus
      Бронз
      Искам да попитам как точно работи рейка за турнирите? От 26ти до 1ви включително съм изиграл 100 СнГ-та $5+0,50 във ФТ и тъй като трябва да получавам 27% рейкбек - това ще рече $13,50, но днес ми пратиха $8,10. Още предните седмици ми се стори странно, но си казах имам бонус да избивам може да е от тва и реших тази седмица да си го засеча.

Иначе във ФТ за турнири $2+0,25 се дават 0,5 SP и следователно за $5+0,50 - 1 SP и няма значени на кое място завършиш.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Зависи от залата.
      Може да видите тук как се трупат нашите точки. Примерно ако играете 10+1$ във Full Tilt, ще взимате по 2 стратегически точки на турнир.
      В интерес на истината, за SNG е по-лесно да си ги сметнете, защото знаете точно колко рейк плащате за всеки турнир :)
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Първоначално публикувано от Collossus
      Искам да попитам как точно работи рейка за турнирите? От 26ти до 1ви включително съм изиграл 100 СнГ-та $5+0,50 във ФТ и тъй като трябва да получавам 27% рейкбек - това ще рече $13,50, но днес ми пратиха $8,10. Още предните седмици ми се стори странно, но си казах имам бонус да избивам може да е от тва и реших тази седмица да си го засеча.

Иначе във ФТ за турнири $2+0,25 се дават 0,5 SP и следователно за $5+0,50 - 1 SP и няма значени на кое място завършиш.
      Здрасти,

имай предвид, че ако се възползваш от която и да е друга промоция на Full Tilt, това се приспада от рейкбека ти, вкл. и като харчиш натрупаните точки, например.

Ако искаш повече детайли, може да погледнеш тук (на англ. език), но си е цял ферман :)
    • Collossus
      Collossus
      Бронз
      мда, разбрах си грешката. Аз си го смятам от петък до четвъртък, а то се зачислява от вторник до понеделник.